4 − سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

منتظر بیلد ۱۰۲۴۰ ویندوز ۱۰ موبایل نباشید

عارف کمانی

نوشته

5 سال قبل | 2 دیدگاه | ترنجی

بیلد ۱۰۱۶۶ که نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی ۱۰۱۴۹ ویندوز ۱۰ موبایل بود٬ تغییرات زیادی را با خود به همراه نیاورد و تنها موجب پایداری بیشتر ویندوز ۱۰ موبایل شد. بسیاری از کاربران گمان می‌کردند که بیلد بعدی ویندوز ۱۰ موبایل به طور حتم بیلد ۱۰۲۴۰ خواهد بود اما چیزی بهتر و جدیدتر در راه است.

با ترنجی همراه باشید…

طبق اطلاعاتی که از بیلد ۱۰۲۴۰ لو رفته است٬ این بیلد قرار است یک پله بالاتر از نسخه‌ی ۱۰۱۶۶ باشد و به پایداری بیشتر کمک شایانی نماید. یکی از قابلیت‌هایی که در این بیلد مخصوص کارمندان و بتاتستر ‌‌های مایکروسافت عرضه شده است٬ دیگر هنگام خاموش بودن تلفن و اتصال شارژر گوشی روشن نخواهد شد و این موردی مثبت و بسیار خوب است. زیرا ممکن است در هنگامی که شارژ گوشی صفر درصد شده‌ است و به خاطر اتصال شارژر مجبور می‌شد روشن شود فشار بسیاری به باتری متحمل شود و عمر آن را پایین می‌آورد.

lumiacharging

اما اگر بیلد ۱۰۲۴۰ وجود ندارد ما باید منتظر چه چیزی باشیم؟ براساس توضیحات Gabriel Aul که یکی از اعضای برجسته‌ی تیم توسعه‌ی ویندوز است٬ در بروز رسانی از بیلد ۱۰۱۶۶ به بیلد ۱۰۲۴۰ مشکلی تحت عنوان blocking bug وجود دارد که جلوی این‌کار را می‌گیرد. تیم توسعه‌ در تلاش است تا این مشکل را یر طرف نماید. در عکس زیر پیغام Gabriel Aul که در توییتر شخصی خود توییت کرده است را با هم می‌بینیم.

gabe-10240-blocking

اما blocking bug چیست؟ یک نوع باگ سیستمی است که موجب می‌شود امکان آپگرید مستقیم از یک نسخه‌ به یک نسخه‌ی دیگر میسر نباشد. همانطور که گابریل در بالا گفته است٬ آن تلاش می‌کنند تا این مشکل را رفع نمایند و یک نسخه‌ی بالاتر از بیلد ۱۰۲۴۰ را عرضه نمایند. این اقدام را می‌توان یک جور توجه بیشتر به ویندوز ۱۰ موبایل گمان کرد و می‌توان گفت که حالا تمامی تمرکز مایکروسافت بر روی ویندوز ۱۰ موبایل معطوف شده است.

[su_button url=”http://www.windowscentral.com/windows-10-mobile-newer-version-soon” target=”blank” background=”#0fb869″]windowscentral[/su_button] [su_button url=”http://www.winbeta.org/news/windows-10-mobile-devices-can-now-be-charged-whilst-powered” target=”blank” background=”#0fb869″]WinBeta [/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  Mm Mmnone

  دوستان ربات ویندوزفونی را در تلگرام اد کنید واقعا علیه من که خوشم اومد

  اسمش winhomebot@ هست.

 2. Avatar
  trojannone

  بابا نگفته وجود ندارد یا نمیاد…گفته با تاخیر میاد….تیر خیلی گمراه کننده هستشاااا…..بیلد میاد اما دیرتر

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,334 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,941 ترنج
 3. 3# m.b - 14,113 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,200 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,577 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,986 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,957 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
عارف کمانی
عارف کمانی
Arefkamani@gmail.com
کانال تلگرام ترنجی