حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

Project Cars برای WiiU عرضه نخواهد شد

حسين میرنژاد

نوشته

3 سال قبل | بدون دیدگاه | ترنجی

بازهم خبر از نینتندو و عرضه نشدن یک بازی دیگر. از زمان عرضه کنسول بازی WiiU توسط نینتندو، این شرکت مشکلات زیادی با توسعه‌دهندگان داشته است. تا کنون عنوان‌های زیادی برای این کنسول تایید شده اند ولی به مرحله نهایی نرسیده‌اند. این هم یکی دیگر از‌آن پرونده‌هاست. بازی Project Cars یک بازی سبک ریسینگ فوق العاده جذاب است که برای ویندوز، PS4 و XBOX One منتشر شده است اما به‌نظر قرار نیست شاهد این بازی روی WiiU باشیم. با ترنجی همراه شوید.

توسعه‌دهندگان بازی Project Cars پیش‌از این اعلام کرده بودند که‌ این بازی برای کنسول WiiU هم پورت خواهد شد، اما متاسفانه پورت این بازی به کل کنسل شده است. پس در کمال تاسف باید عرض کنیم این بازی کنسل شد، معذرت می‌خواهیم صاحبان WiiU.

استودیو بازی‌سازی Slightly Mad اعلام نموده که این بازی برای کنسول بازی نینتدو عرضه نخواهد شد و دلیل آن هم این است که این بازی برای WiiU”فوق العاده سنگین” است. Bandai Namco منتشر‌‌کننده این بازی هم تاکید مجدد بر عرضه نشدن این بازی برای این کنسول داشته است. در ادامه گفته شده است که توسعه‌دهندگان دیگر تمایلی به توسعه دادن این بازی ندارند زیرا این بازی با استاندارد‌‌های Bandai Namco تطابقی ندارد. پس به‌نظر وقت آن رسیده که نینتندو هرچه زودتر سخت افزار جدیدش را روانه بازار کند ولی در کل”قید اجرا‌کردن این بازی در WiiU را بزنید”. امیدواریم نینتندو از‌این موضوع درس درستی گرفته باشد.

[button url=”http://www.geeky-gadgets.com/project-cars-for-wii-u-cancelled-23-07-2015/” postid=”” style=”btn-default” size=”btn-default” target=”_self” fullwidth=”false”]Geeky-Gadgets[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# احمد - 7,688 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,458 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 5,093 ترنج
  4. 4# Pouya - 4,864 ترنج
  5. 5# Sajad - 4,320 ترنج
  6. 6# Mortazavi - 3,852 ترنج
  7. 7# دکتر رسول آریان - 3,679 ترنج
  8. 8# REZA - 2,613 ترنج
  9. 9# BeFair - 2,603 ترنج
  10. 10# Amin - 2,498 ترنج
کانال تلگرام ترنجی