حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

Twitch در اندروید می‌تواند هنگامی که بازی می‌کنید، ‘hearthstone’ را استریم کند.

صدرا مخملی

نوشته

3 سال قبل | بدون دیدگاه | ترنجی

مسلما در حال حاضر، بهترین و دوست داشتنی ترین پلتفرم استریم ویدئو برای گیمرها شبکه Twitch  می‌باشد. حال به تازگی این پلتفرم محبوب تصمیم گرفته پشتیبانی استریم بازی‌Heartstone در اندروید را به سرویس خود اضافه کند.

به دنبال عرضه قابلیت “پخش مداوم” که آوریل گذشته به نسخه اندروید این نرم افزار اضافه‌شد، می‌توان دریافت که تویچ علاقه مند به اندروید است! یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار، امکان پخش در بالای صفحه در نرم افزار های دیگر است. مثلا شما در حالی که شما مشغول اس‌ام‌اس دادن هستید، می‌توانید به صورت همزمان ویدئو مورد علاقه خود را نیز تماشا کنید و اندازه پنجره را تنظیم کنید.

از دیگر ویژگی های افزوده شده، می توان به قویتر شدن سرورها برای استریم بهتر اشاره کرد. در این حالت هم گیمر و هم تماشا کننده انعطاف بیشتری در تنظیمات و انتخاب کیفیت ویدئو در حالت استریم دارند. برای مثال یک تماشا کننده می‌تواند، کیفیت ویدئو در حال پخش مستقیم را  با سرعت اینترنت خود هماهنگ کند. Twitch نیز گفت می‌خواهد مطمئن شود تمام افراد و کاربرانی که به استریم میپردازند، دسترسی کامل به این ویژگی‌ها را داشته باشند.

در نهایت مهم ترین بحثی که به آن توجه می‌شود، سخت افزار می‌باشد و بینندگان می‌توانند به آن نمره دهند. در نهایت می‌توان گفت Twitch تمام تلاش خود را برای استفاده بهتر و آسان تر نرم افزار خود می‌‌کند. تلاشی که می‌تواند سرویس یوتیوب گیمینگ را مغلوب کند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# احمد - 7,758 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,503 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 5,189 ترنج
  4. 4# Pouya - 4,959 ترنج
  5. 5# Sajad - 4,365 ترنج
  6. 6# Mortazavi - 3,871 ترنج
  7. 7# دکتر رسول آریان - 3,679 ترنج
  8. 8# REZA - 2,637 ترنج
  9. 9# BeFair - 2,603 ترنج
  10. 10# Amin - 2,522 ترنج
کانال تلگرام ترنجی