20 + بیست =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

کروم برای اندروید بر روی ۱ میلیارد دستگاه نصب‌شده است

Avatar

نوشته

5 سال قبل | 3 دیدگاه | ترنجی

هفته پیش خبری درمورد این‌که برنامه Hangouts بر روی یک میلیارد دستگاه اندرویدی نصب‌شده است، منتشر شد. نصب بودن این برنامه بر روی یک میلیارد دستگاه اندرویدی به این معنی است که بیش‌ از یک میلیارد دستگاه اندرویدی در سراسر دنیا وجود دارد اما به دلیل این‌که گوشی‌های اندرویدی به صورت پیش‌فرض دارای برنامه Hangouts هستند، شاید این آمار تقلبی باشد اما نمی‌توان برای برنامه کروم هم همین حرف را زد. در ادامه همراه ترنجی باشید.

اخیرا کروم توانسته است تا به آمار نصب ۱ میلیاردی دست‌پیدا کند و اکنون از برنامه‌های محبوب گوگل در اندروید محسوب می‌شود. شاید به این دلیل که برخلاف دیگر برنامه‌ها و سرویس‌های گوگل که به صورت پیش‌فرض بر روی گوشی‌های اندرویدی نصب هستند، کروم بر روی بیشتر دستگاه‌ها به صورت یک برنامه از پیش‌ نصب‌شده نیست، باید آمار مربوط به این برنامه را بیشتر از دیگر برنامه‌های گوگل قبول داشته باشیم.

زمانی که این برنامه اولین بار در سال ۲۰۱۲ منتشرشده بود، تنها از دستگاه‌های اندرویدی که اندروید ۴٫۰ و بالاتر را اجرا می‌کردند، پشتیبانی می‌کرد و این برنامه تنها بر روی اندروید ۴٫۱ و نکسوس ۷ و دستگاه‌های نکسوسی به صورت پیش‌فرض نصب‌شده بود. کروم حتی بر روی دستگاه‌های غیرنکسوسی تا وقتی که اخیرا بیشتر شرکت‌ها ترجیح دادند تا از برنامه خود به‌جای کروم برای جلوگیری از تبلیغ استفاده کنند، به صورت پیش‌فرض نصب نبود.

آمار دانلود یک میلیاردی برای کروم بسیار عالی است. همچنین این برنامه برای سیستم‌عامل iOS موجود است و اگر هنوز این برنامه را برای گوشی خود دانلود نکرده‌اید، می‌توانید از طریق فروشگاه Google Play این برنامه را دانلود کنید.

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/07/chrome-android-1-billion-installs/?utm_source=mainrss” target=”blank” background=”#377431″]ubergizmo[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  negarnone

  واقعا باز کردن صفحات سایتتون سخت شده،امروز حداقل هزار بار رفرش کردم تا یکیش باز شد،اینترنتمم شاتله :scratch:
  مشکل از چیه ؟

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,862 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,754 ترنج
 3. 3# m.b - 13,949 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,904 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,426 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,124 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,893 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,893 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,766 ترنج
قاصدک 24
تترایران
Avatar
امیرحسین ایزدی
کانال تلگرام ترنجی