حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اینستاگرام ۲ قابلیت جدید را معرفی کرد: Quiet Mode و مدیریت بهتر محتوای ناپسند برای کاربر

نوشته

2 ماه قبل | بدون دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

اینستاگرام در جدیدترین به‌روزرسانی خود ۲ قابلیت جالب برای مدیریت بهتر استفاده کاربران از این شبکه اجتماعی، ارائه کرده است. اولی که Quiet Mode یا “حالت ساکت” نام دارد برای غیرفعال کردن تمام نوتیفیکیشن‌ها است و دومی برای ابراز عدم تمایل به نمایش دسته‌ای از پست‌ها با کلمه کلیدی خاص خواهد بود.

۲ قابلیت جدید اینستاگرام

اینستاگرام تلاش دارد تا با حالت Quiet Mode بتواند به شما و در جهت حواس‌پرتی کمتر ناشی از نوتیفیکیشن‌های مکرر، کمک کند. وقتی این حالت را روشن کنید، تمام نوتیفیکیشن‌ها قطع می‌شود. همچنین به کاربران دیگر می‌گوید که شما در این حالت هستید و نوتیفیکیشن‌ی برای شما ارسال نمی ‌شود.

این قابلیت برای زمان استراحت یا کار می‌تواند خیلی مفید باشد و تمرکز شما با نوتیفیکیشن‌های رنگارنگ اینستاگرام پرت نخواهد شد.

قابلیت دوم به مدیریت بهتر محتوایی که روی فید یا اکسپلور شما نمایش داده می‌شود، مربوط خواهد شد. پیش از این شما می‌توانستید مشخص کنید که از ۱ پست نمایش داده شده در فید شما یا صفحه اکسپلور ناراضی هستید. سپس مشخص می‌کردید که پست‌هایی مانند آن کمتر نمایش داده شود. حالا شما می‌توانید چندین پست را انتخاب کنید و بگویید که پست‌های مشابه آن‌ها نمایش داده نشود.

همچنین می‌توانید بخشی از کلمات کلیدی، هشتگ ها یا حتی اموجی را مشخص کنید که اگر کپشن پستی شامل آن‌ها بود، به شما نمایش داده نشود.

به این صورت کنترل شما روی محتوای ناخواسته‌ای که از در و دیوار اینستاگرام می‌ریزد (!) بیشتر خواهد شد.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید از این قابلیت‌ها استفاده کنید؟ اگر این قابلیت ‌ها هنوز برای شما فعال نشده، باید صبر کنید تا به همه کاربران ارائه شود.

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)