حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید
موبایل استقلال
موبایل استقلال

آمار نصب سیستم‌عامل HarmonyOS هواوی از مرز 320 میلیون نسخه عبور کرد

نوشته

10 ماه قبل | بدون دیدگاه | HarmonyOS، هواوی

در کنفرانس توسعه‌دهندگان HDC 2022 هواوی، مدیرعامل گروه تجاری مصرف‌کنندگان این شرکت، Yu Chengdong، به‌صورت رسمی اعلام کرد که اکنون آمار نصب سیستم‌عامل HarmonyOS از مرز 320 میلیون نسخه در انواع دستگاه‌های مختلف فراتر رفته است که پیشرفت 113 درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد.

آمار نصب سیستم‌عامل HarmonyOS هواوی

همان‌طور که گفته شد، مدیرعامل گروه تجاری مصرف‌کنندگان هواوی اخیرا اعلام کرده که آمار نصب سیستم‌عامل HarmonyOS از مرز 320 میلیون نسخه در انواع دستگاه‌های مختلف فراتر رفته است. از سوی دیگر، سیستم‌عامل دستگاه‌های الکترونیکی شخص ثالث هواوی، HarmonyOS Connect، نیز با 250 میلیون نصب و افزایش 212 درصدی در دستگاه‌هایی که با این سیستم‌عامل عرضه می‌شوند، به رکوردهای جدیدی دست یافته است.

این یک پیشرفت بزرگ محسوب می‌شود زیرا با عبور آمار نصب Huawei HarmonyOS از مرز 320 میلیون نسخه، زمان آن رسیده است که منتظر هدف بعدی و گسترش این سیستم‌عامل به سمت بازار جهانی باشیم. بااین‌حال، کمپانی هواوی هنوز هیچ خبر خاصی در این مورد را فاش نکرده است.

آمار نصب سیستم‌عامل HarmonyOS هواوی

آمار نصب سیستم‌عامل HarmonyOS هواوی

درهمین‌حال، تاکنون بیش از 2 میلیون توسعه‌دهنده هواوی به انجمن توسعه‌دهندگان اکوسیستم HarmonyOS و بیش از 2200 شریک برای HarmonyOS Connect پیوسته‌اند، همچنین 25030 API برای سرویس‌های تلفن همراه Huawei و HMS Core باز است، درحالی‌که پیشرفت برنامه‌های جهانی HarmonyOS بیش از 80 درصد رشد داشته است.

حدود سه ماه پیش بود که نسخه جدید سیستم‌عامل اختصاصی هواوی با نام HarmonyOS 3 رسما معرفی و مدت کوتاهی پس از آن برای دستگاه‌های سازگار منتشر شد. در این نسخه، تمرکز هواوی علاوه‌بر دستگاه‌های همراه ازجمله گوشی هوشمند و تبلت، بر روی سایر محصولات اینترنت اشیاء نیز بوده و سایر ویژگی‌های دیگر شامل حریم‌خصوصی و امنیت نیز بهبود قابل‌توجهی پیدا کرده‌اند.

همچنین هواوی رسما اعلام کرده است که نسخه بعدی HarmonyOS 4 را سال 2023 میلادی معرفی و منتشر خواهد کرد.

درنهایت، دیدگاه شما پیرامون آمار نصب سیستم‌عامل HarmonyOS چیست؟ آیا شما نیز یکی از کاربران سیستم‌عامل اختصاصی هواوی هستید؟

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
امیرحسین ملکی