حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تغییر بزرگ در استوری اینستاگرام : اسکرول عمودی

نوشته

8 ماه قبل | بدون دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

اینستاگرام ایده استوری را اسنپ‌چت گرفت. بخش بسیار پرطرفدار این شبکه اجتماعی که هر روز با آن تعامل داریم و برای اشتراک که مدت اتفاقات روزمره جذاب است. (راستی اینستاگرام ترنجی را فالو کردید؟!) خب تغییر بزرگ درباره instagram مربوط به همین بخش می شود. تغییر بزرگ در استوری اینستاگرام، “اسکرول عمودی” است. یعنی چطور؟

تغییر روش پیمایش استوری اینستاگرام

اینستاگرام در حال آزمایش یک روش متفاوت اسکرول عمودی برای پیمایش استوری ها است. این روش جدید در ترکیه و برزیل در حال تست می باشد. این تغییر تجربه کاربری را در راستای Reels اینستاگرام یکپارچه تر می کند. همچنین تجربه کلی را مشابه TikTok می کند. گویی این محصول فیسبوک، استوری را که از اسنپ‌چت الهام گرفته بود را موفقیت تیک‌تاکی مخلوط می کند تا در ترند بماند.

اینستاگرام اسفند ۱۳۹۹ اعلام کرد که در حال کار بر روی استوری با اسکرول عمودی است. تا به امروز، استوری‌های اینستاگرام به صورت افقی قابل پیمایش بوده است.

اکنون کاربران در یک تست محدود در برزیل و ترکیه می توانند با یک اسکرول عمودی، از استوری یک کاربر به استوری دیگر بروند، در حالی که با کشیدن انگشت به صورت افقی بین استوری‌های مختلف همان کاربر جابه‌جا می‌شوید.

اینجا ویدئویی از این تغییر روش اسکرول استوری اینستاگرام برای شما قرار دادیم:

 

مشخص نیست که روش جدید اسکرول استوری چه زمانی برای همه کاربران ارائه خواهد شد و یا اینکه حتی در نهایت تصمیم رسمی به این تغییر رای خواهد داد یا نه. در این مرحله ممکن است اینستراگرام فقط در حال انجام تست محدود باشد و تصمیم بگیرد که این ویژگی را به طور کلی تغییر ندهد.

نظر شما چیست؟ کدام نحوه اسکرول استوری Instagram بهتر است؟

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)