دوازده + 7 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

رده بندی جدید باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد

رسول فروغی

نوشته

2 هفته قبل | 3 دیدگاه | اخبار داخلی، خودرو

گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مربوط به اسفندماه 99 توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شد. در این گزارش جدیدترین خودروهای داخلی بر اساس میزان کیفیت لیست شده اند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا به رده بندی باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی ایران نگاهی بیندازیم.

باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان نهاد بازرسی مورد تایید وزارت صمت، بخش عمده مسئولیت ارزشیابی کیفی خودروها را در کشور را برعهده دارد. همچنین نتایج این ارزشیابی را ضمن مقایسه با اهداف کیفی تعیین شده برای هرخودرو و براساس جدول سطوح کیفیت و حدود مجاز مصوب مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد.

گزارشی که از این بررسی حاصل می‌شود را هرماه به وزارت صمت ارائه می‌کند. فرآیند ارزشیابی کیفی خودروها به منظور آگاهی از تمام ایرادات موجود در خودرو از طریق هدایت آدیت به کشف عیوب عملکردی و تاثیر حداکثری ایرادات ایمنی طراحی شده است. همچنین در ارزشیابی کیفی، خودرو از نظر عیوب ظاهری و عملکردی مورد بازرسی قرار می‌گیرد. شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق دستورالعمل‌های موجود، خودروهای داخلی را در پنج دسته قیمتی مورد بررسی قرار داده و بسته به سطح کیفی و البته میزان رضایت مشتریان، بین یک تا ۵ ستاره کیفی را برایشان در نظر می‌گیرد. هدف اصلی از این گزارش، ارتقا کیفیت خودروها، افزایش رضایت مشتریان و ایجاد رقابت مثبت بین خودروسازها می‌باشد.

در ادامه گزارش ارزشیابی کیفی خودروها در اسفندماه مشاهده می‌کنید:

 

نظر شما درباره این گزارش کیفی چیست؟

ترنجی

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  SADRA MAKHMALISADRA MAKHMALI
  ترنجِ نرسیده
  2
  2

  دوروغه یعنی اون دنا پلاس توربو اتومات آشغال ایران خودرو از چری تیگو 7 هم سطحش بالاتره واقعا کی این جدول رو درست کرده !!!؟

 2. afsoon
  afsoonafsoon
  ترنج لاگژری

  احتمالا ستاره ها رو دختر یکی از پرسنل پر کرده همینجوری پر کرده .آخه ۴۰۵ چجوری سه تا ستاره گرفته یا پارس ؟ اریزو پنج هم سه ستاره😂البته وقتی رییس گمرک این کشور میگه بنز و بی ام و رو اجازه ورود به کشور نمیدیم چون استاندارد نیستن جای تعجب هست این ستاره جور دیگه ای داده بشه .

 3. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  در رنج ۳۰۰ تومن بهترین انتخاب دنا پلاس هست

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,241 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,911 ترنج
 3. 3# m.b - 14,111 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,152 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,543 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,968 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,939 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
رسول فروغی
رسول فروغی
کانال تلگرام ترنجی