14 + 20 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

باکیفیت ترین خودروهای ایرانی بازار کدام ها هستند؟

رسول فروغی

نوشته

1 ماه قبل | 2 دیدگاه | اخبار داخلی، خودرو

گزارش ارزشیابی کیفی خودرو بهمن ماه ۹۹ توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شد. در این لیست باکیفیت ترین خودروهای ایرانی در کنار بی کیفیت ترین خودروها در بازار داخلی کشورمان مشخص شده اند. همراه ما باشید تا به این لیست نگاهی بیندازیم.

باکیفیت ترین خودروهای ایرانی

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان نهاد بازرسی مورد تایید وزارت صمت، بخش عمده مسئولیت ارزش یابی کیفی خودروها را در کشور را برعهده دارد. همچنین نتایج این ارزشیابی را ضمن مقایسه با اهداف کیفی تعیین شده برای هرخودرو و براساس جدول سطوح کیفیت و حدود مجاز مصوب مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. گزارشی که از این بررسی حاصل می‌شود را هرماه به وزارت صمت ارائه می‌کند. فرآیند ارزشیابی کیفی خودروها به منظور آگاهی از تمام ایرادات موجود در خودرو از طریق هدایت به کشف عیوب عملکردی و تاثیر حداکثری ایرادات ایمنی طراحی شده است. همچنین در ارزش یابی کیفی، خودرو از نظر عیوب ظاهری و عملکردی مورد بازرسی قرار می‌گیرد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق دستورالعمل‌های موجود، خودروهای داخلی را در پنج دسته قیمتی مورد بررسی قرار داده و بسته به سطح کیفی و البته میزان رضایت مشتریان، بین یک تا ۵ ستاره کیفی را برایشان در نظر می‌گیرد. هدف اصلی از این گزارش، ارتقا کیفیت خودروها، افزایش رضایت مشتریان و ایجاد رقابت مثبت بین خودروسازها می‌باشد.

در زیر لیست تمامی خودروهای داخلی موجود در بازار کشورمان را مشاهده می کنید:

باکیفیت ترین خودروهای ایرانی

باکیفیت ترین خودروهای ایرانی

 

از نکات قابل توجه این لیست قرارگیری خودرو دناپلاس توربو اتوماتیک ایران خودرو به عنوان باکیفیت ترین خودروهای ایرانی در بازار است. همچنین خودرو کوییک سایپا توانسته با ۴ ستاره کیفی بالاتر از خودروهایی مانند تیگو ۷ با ۳ ستاره کیفی قرار بگیرد. اما جالب است بدانید MVM X33S مدیران خودرو با تنها ۲ ستاره کیفی یکی از بدترین خودروهای حاضر در بازار داخلی محسوب می شود!

نظر شما درباره این رده بندی محصولات خودرویی بازار داخلی ایران چیست؟

ترنجی

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Mahdi
  Mahdimahdi1040
  ترنجِ رسیده

  چه قدر باکیفیتن😂😂😂😂

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  تا رنج ۳۰۰ میلیون دنا پلاس با کیفیت ترین هست

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,737 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,704 ترنج
 3. 3# m.b - 13,902 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,815 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,381 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,113 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,878 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,867 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,761 ترنج
قاصدک 24
تترایران
رسول فروغی
رسول فروغی
کانال تلگرام ترنجی