چهارده − سیزده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قیمت پیامک در سال جدید گران می شود

رسول فروغی

نوشته

1 ماه قبل | 2 دیدگاه | اخبار داخلی

نمایندگان مجلس تصویب کردند که در سال آینده اپراتورهای ارائه دهنده خدمات مخابراتی، علاوه بر قیمت هر پیامک، مبلغ ۱۰ ریال از استفاده کنندگان خدمات مزبور دریافت کنند! قیمت پیامک (فارسی و انگلیسی) یک تومان گران خواهد شد.

قیمت پیامک گران می شود

نمایندگان در جلسه علنی عصر دیروز (سه شنبه) مجلس و در ادامه بررسی جزییات لایحه بودجه ۱۴۰۰ در بخش درآمدی بند (ی) تبصره ۶ ماده واحده این لایحه را تصویب کردند.

طبق مصوبه مجلس، اپراتورهای ارائه دهنده خدمات مخابراتی باید علاوه بر قیمت هر پیامک مبلغ ده (۱۰) ریال از استفاده کنندگان خدمات مزبور دریافت و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه داری کل کشور واریز کنند!!

هم چنین حق الامتیاز و حق السهم دولت از کاربر (اپراتورهای) ارائه دهنده خدمات مخابراتی به میزان ده درصد (۱۰%) افزایش یافته و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه داری کل واریز می شود.

قیمت پیامک

قیمت پیامک

در جریان بررسی این بند پیشنهادات متعددی برای افزایش قیمت پیامک مطرح شد که در واکنش به آن ها پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه توضیح داد که این مصوبه بدان معناست که مشترکین باید علاوه بر پول اپراتور، مبلغ دیگری را پرداخت کنند که این افزایش هزینه ها باعث نارضایتی مردم می شود.

او از نمایندگان خواست که به گران شدن هیچ موضوعی از جمله هزینه پیامک رای مثبت ندهند و دولت مخالف است.

علی نیکزاد نایب رییس مجلس نیز تاکید کرد که مجلس طرفدار مردم و ارزانی است! اما اگر دولت امور را به درستی رسیدگی می کرد، این وضعیت رخ نمی داد !!

به نظر می رسد مشکلاتی که میان نمایندگان مردم در مجلس و دولت وجود دارد را مردم و کاربران اپراتورهای همراه کشور باید جبران کنند و انگار دیواری کوتاه تر از مصرف کنندگان و کاربران عادی خدمات در کشور وجود ندارد. دیروز نیز خبری مبنی بر گران شدن اینترنت و واریز هزینه آن به صدا و سیما منتشر شد که واکنش هر دو طرف دولت و نمایندگان مجلس را در پی داشت اما انگار تصمیمی که در نهایت گرفته خواهد شد، به نفع مردم نخواهد بود!

ترنجی

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. ali_s
  ali_sali_as2020
  ترنجِ رسیده

  شما بگین چیو گرون نمیکنن؟

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  کمبود بودجه داریم!
  + دست توی جیب مردم بکنید!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,808 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,724 ترنج
 3. 3# m.b - 13,937 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,858 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,410 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,118 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,887 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,878 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,766 ترنج
قاصدک 24
تترایران
رسول فروغی
رسول فروغی
کانال تلگرام ترنجی