11 − 9 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

مشکل دوربین پیکسل ها احتمالا سخت افزاری است

سینا عطایی

نوشته

3 ماه قبل | 3 دیدگاه | گوگل، مشکلات

چند ماهی است که در فروشگاه نرم افزاری پلی استور تعداد قابل توجهی از نظرات انتقادی برای نرم افزار دوربین گوگل ثبت شده است. آنچه اکنون مشخص شده این است که لزوما نرم افزار مقصر عملکرد ناخوشایند نیست. این مشکلی است که برای گوشی های پیکسل اتفاق می افتد، بیشتر سخت افزاری است. همزمان با انبوه شکایات مربوط به تلفن های سری Pixel 2 و Pixel 3 در سال گذشته یا همین موضوع فعلی، حالا می دانید که این مسئله کجاست. بله! مشکل دوربین پیکسل ها احتمالا سخت افزاری است.

مشکل دوربین پیکسل

به گفته برخی از کاربران دستگاه های Pixel 2 و Pixel 3 ، دوربین اصلی در هنگام استفاده فریز می شود. این فریز شدن با یک صفحه سیاه همراه است یا برنامه به طور کامل کرش می شود. جالب اینجاست که این مسئله گاهی اوقات بر روی برنامه های شخص ثالث مانند Snapchat و Duo نیز تأثیر می گذارد.

دوربین پیکسل 3

دوربین پیکسل 3

دلیل دیگری که نشان دهنده وجود یک مشکل سخت افزاری در دوربین اصلی تلفن های Pixel به شمار می رود، این واقعیت است که حتی پس از پاک کردن داده های برنامه و حافظه پنهان نیز همچنان پابرجاست. بازنشانی به کارخانه نیز قادر به حل این مشکل نیست، بنابراین می دانید که واقعا خطا کجاست.

بسیاری از نظریه ها ادعا می کنند که به روزرسانی نرم افزار تلفن باعث ایجاد این مشکل شده است. نظریه های دیگر می گویند که آوردن آهنربا در مجاورت دستگاه می تواند مسئله را حل کند.

به نظر می رسد پیکسل ۲ بیشترین تأثیر را در اشکال دوربین داشته باشد. سپس برخی از کاربران پیکسل ۳، پیکسل 3a و پیکسل ۴ نیز تحت تأثیر قرار گرفته اند. طبق گفته Android Police، گوگل خود اخیراً اذعان کرده است که فرسودگی سخت افزار می تواند ناشی از بروز این پیام های خطا هنگام استفاده از برنامه دوربین باشد.

گوگل از کاربران دارای این مشکل دعوت کرده است تا با پشتیبانی مشتری تماس بگیرند و به آنها اجازه دهند تا با تیم متخصص خود این موضوع را بررسی کنند تا از حقایق مطلع شوند. تنها پس از انجام یک مطالعه کافی مبتنی بر داده همراه با تجزیه و تحلیل رفتار سخت افزار، می توان واقعاً دانست که علت واقعی چیست.

شما پیکسل ۳ یا پیکسل ۲ دارید؟ این مشکل را تجربه کردید؟

androidcommunity

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Mahdi
  Mahdimahdi1040
  ترنجِ رسیده
  3
  2

  برای من یکی که سری پیکسل هیچوقت جذاب نبودن

 2. Avatar
  MohammadFarhaadiMohammadFarhaadi
  ترنجِ خیلی رسیده

  یا نمایشگر تقش در میاد یه دوربین یا فاصله قاب یا …!همیشه با اون قیمت نجومی و بدون هیچ چیز جذابی مشکل دارن.

 3. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  پیکسل بدون مشکل هم داشتیم؟🤪

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,479 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,286 ترنج
 3. 3# m.b - 14,473 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,633 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,837 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,158 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,079 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,064 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
تبلیغات متنی و بنری
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی