17 + 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تغییر طراحی اینستاگرام با اضافه شده تب Reels و Shop ارایه شد

نوشته

10 ماه قبل | یک دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

اینستاگرام امروز در حال اعلام تغییر اساسی در صفحه اصلی برنامه است و در حال حاضر برگه Reels و Shop را به نوار پایینی می آورد، چیزی که شرکت برای مدتی آزمایش کرده است.

تغییر طراحی اینستاگرام

این شرکت می گوید این تغییر به دلیل محبوبیت فیلم های کوتاه مدت در زمان شیوع بیماری کرونا و افزایش اعتماد به خرید آنلاین برای کاربران در حال انجام است.

این شرکت متعلق به فیس بوک می گوید که این اولین تغییر اساسی در طراحی اینستاگرام از زمان ارائه این سرویس است و “این تغییرات را ساده نمی گیرد”.

ویژگی Reels چند ماه پیش اولین ارایه خود را انجام داد و در فضای کوتاه به اشتراک گذاری ویدیو با رقبایی مانند TikTok رقابت می کند. با توجه به اینکه تیک تاک در برخی بازارها با مشکل و چالش هایی روبرو است، اینستاگرام با تبلیغات Reels و تشویق کاربران برای استفاده از این ویژگی، سود می برد.

بخش Shop معرفی شده یک مرکز اختصاصی خرید در ماه جولای بوده که آن هم اکنون در حال اضافه شدن به برگه Explore در صفحه اصلی است. این شرکت می گوید “در این برگه” توصیه های شخصی، انتخاب سردبیران که توسط کانال [فروشگاه] آن [فروشگاه]، ویدیوهای قابل خرید، مجموعه کالاهای جدید و موارد دیگر تهیه شده است” ارائه خواهد شد. این سرویس به کاربران امکان می دهد تا از طریق Facebook Pay پرداخت کنند، راهی برای غول رسانه های اجتماعی برای وحدت رویه پرداخت در ارائه های مختلف.

با اضافه شدن دو زبانه، بخش های Create و Activity به بالای صفحه اصلی، درست کنار نماد مسنجر / مستقیم منتقل شده اند. در حالی که هدف از طراحی مجدد ارائه برجستگی بیشتر به خدمات جدید اینستاگرام است، این شرکت تکرار می کند که همچنان به “ارزش اصلی سادگی” خود وفادار مانده است. تغییرات باید به زودی برای همه کاربران پخش شود.

نظر شما درباره تغییرات اینستاگرام چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  عالی تر از همیشه!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,989 ترنج
 2. 2# ahmad - 17,153 ترنج
 3. 3# m.b - 15,614 ترنج
 4. 4# Mahdi - 13,574 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,528 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,557 ترنج
 7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,161 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,793 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی