بیست − 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

دوربین فول فریم اندوریدی Zeiss ZX1 به قیمت ۶۰۰۰ دلار برای پیش خرید ارایه شد

سینا عطایی

نوشته

2 هفته قبل | 8 دیدگاه | دوربین

دوربین Zeiss ZX1 یک نمونه منحصر به فرد است که بیش از دو سال پیش قبل از اینکه شرکت در مورد آن صحبت کند، معرفی شده است. حالا اعلام شده که دوربین فول فریم اندوریدی Zeiss ZX1 به قیمت ۶۰۰۰ دلار برای پیش خرید ارایه شد.

دوربین فول فریم اندوریدی Zeiss ZX1

همانطور که توسط DPReview اشاره شده است، B&H Photo ایمیل هایی را ارسال کرده است که می گوید به زودی ارائه می شود و اکنون با قیمت 6000 دلار برای پیش سفارش در دسترس است. در ابتدا قرار بود در اوایل سال 2019 ارایه شود.

چرا کسی 6000 دلار برای ZX1 پرداخت می کند؟ خوب، عاقلانه نخواهد بود که حداقل در انتظار برداشت های عملی از محصول نهایی، سفارش دهید اما منصفانه است که بگوییم این یک دوربین یک مدل جدید است. این دستگاه دارای یک سنسور 37 مگاپیکسلی فول فریم ، یک لنز ثابت 35 میلی متری f/2 ، یک منظره یاب الکترونیکی و سه صفحه برای کنترل دیافراگم، سرعت شاتر و ISO است. به طور غیرمعمول، صفحه نمایش لمسی آن 4.3 اینچ است و نسخه های مختلفی از ویرایشگرهای اندرویدی را اجرا می کند، از جمله یک نسخه داخلی Adobe Lightroom بنابراین می توانید ویرایش را روی خود دستگاه انجام دهید. همچنین Wi-Fi ، USB-C و 512 گیگابایت حافظه داخلی وجود دارد.

دوربین فول فریم اندوریدی Zeiss ZX1

دوربین فول فریم اندوریدی Zeiss ZX1

مقایسه آشکار با دوربین های کامپکت RX1 سونی است که از سنسور فول فریم و لنز 35 میلی متری f/2 با مارک زایس نیز برخوردار هستند. آخرین مورد در سال 2015 حدود 3،300 دلار هزینه دارد. البته آنها Lightroom را اجرا نمی کنند، اما بسیار کوچکتر هستند. مقایسه دیگری که در فضای کامپکت تمام فریم پریمیوم برتر وجود دارد، Leica Q2 است که با قیمت 4995 دلار به فروش می رسد. زایس بدون شک به اپتیکال و عملکرد ZX1 اطمینان دارد، اما شما می دانید یک دوربین گران است که باعث می شود Leica ارزان به نظر برسد.

بنابراین ارزش ZX1 به UX و میزان کارایی نرم افزار آن بر می گردد. و خوب ما هنوز هیچ تصوری در مورد آن نداریم. B&H Photo یا تاریخ انتشار واقعی را ذکر نکرده است، این بدان معناست که ممکن است قبل از فروش راهی باقی مانده باشد.

نظر شما درباره یک دوربین فول فریم اندرویدی چیست؟

theverge

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Taha
  TahaTahaghazi6
  ترنجِ رسیده
  9
  1

  ۲۰۰ میلیون پول ناقابل 🙂

 2. DR.ZED
  DR.ZEDClient kill
  ترنجِ نرسیده
  5
  10

  پای سیستم عامل شیطانی اندروید به دوربین‌ها هم باز شد! 😱😱😱

 3. AŁɪ
  AŁɪNasa
  ترنجِ خیلی رسیده
  5
  6

  (اندوریدی) 😱
  🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😄😆😅😁😅😁😂😆🤣😆🤣😆😂😁😅😄😅😃😆😀😆😃😆😄😅😁😂😆🤣😆🤣😆😂😁😅😄😆😃😆😀😁😃😁😂😆🤣😆🤣😆😂😁😅😄😆😃😆😀😁😀😁😃😅😁🤣😅🤣😁😄😅😄😆😃😆😀😁😃⁦☺️⁩😁😂😆🙂🤣😅🤣😆😂😆😅😄😆😃😁😀😁😀😅😄😂😆😂😆🤣😆🙂😂😁😅😄😆😃😆😃😁😀😅😆😂😆🤣😆🤣😆😂😘🤣😅🤣😅🤣😁😅😄😄😆😀😁😀😆😁😅😆🤣😆😂😆🤣😅🤣😅🤣😅🤣😅🤣😅😂😆😂😁😅😁😂😁😅😁😂😆😂😆😆😂😁😅😁😅😄😆😆😁😃😃😂😃😁😂😆😃😂😃😆😂😃😆😂😃😂😃😆😂😙😆😂😂😃😆😂😆😂😂😄😆😂😂😄😆😂😂😄😂😆😂😂😄🤣😄😂😄🤣😄🤣😄😅🤣😅😄🤣😄😅😂😄😂😂😂😂🤣😅🤣😄🤣😄😅🤣😅🤣🤣🥰😃😆😂😃😆😂🤣😚😅🤣😄😅🤣😃😆😂🤣😃😆🤣😃😅😂😄😅😄😅🤣😄😅🤣😄😅😍😄😅😄😅😄😅😄😅😄😅😂😄😅😂😁😂😚😂😆😄😂😗🥰😗😆😄😗🥰😄😆😗😂😄😆😙🥰😆😙😚🥰😚😅😅😘😅😚😂😆😄😂😆😄😅🤣😄😅😅😄😅😄🤣😃😆😆😃🥰😆😂😀😗😆😂😃😆😂😆😃😂😆😃😂😆😃😂😆😀😂😂😁😀😂😁😆😀😂😆😀😂😆😆😃😂😄😅😂😆😄🤣😆😃😂😆😃😂😆😃😂😆😙😂😙😆😂😆😃😂😆😀😂⁦☺️⁩😙🥰😆🥰😂😆😙😂😆😂🥰😏⁦☺️⁩😝😙😝😚⁦☺️⁩😝😚⁦☺️⁩😜⁦☺️⁩😚😝⁦☺️⁩😙😝⁦☺️⁩😙😝😙⁦☺️⁩😛😘⁦☺️⁩😙😝😙⁦☺️⁩😛😛😘😆😃😂😆😃😂😃😆😂😃😆😂😆😃😂😆😃😂😆😃🤣😆😃😂😃😆😂😆😃😂😃😂😃🤣😅😄🤣😆😃🤣😃😆🤣😃😆🤣😃😆😆😃🤣😆😃🤣😆😃🤣😃😅🤣😆😃😂😃😅😂😆😃😂😆😂😀😁😂😁😀😂😁😀😂😁😂😀😆😂😆😃🤣😅😃🤣😅😄🤣😅😄🤣😅😃🤣😆😃🤣😆😃😂😀😂😆😀😂😁😀😂😀😁😅😃😀😅😃😀😅😀😃😅😆😃😆😃😆😂😆😃😆😀😆😀😂😆😀🤣😆😀😆😃🤣😅😃🤣😅😃😅😃🤣😂😆😀😆😂😁😁😀😂😆😀😂😆😃🤣😅😃🤣😆😃😃😆🤣😃😆😂😃😅🤣😅😃🤣😃😅🤣😅🤣😅😃🤣🤣😃😆🤣😅😃🤣😆😃😂😂😁😂😁😀😂😀😁😂😁😀😂😁😀😂😁😀😂😆😀😂😂😆😀😂😀😆😂😆😀😂😆😀😂😆😀😂😆😀😂😂😀😆😀😆😂😀😂😆😂😆😀😂😆😀😂😆😀😂😙😆😂😆😃😂😆😃😂😆😃😂😆😃🥰😃😆😂😆😃😃🥰😆😃🥰😆😃😂😆😃😂😆😃🤣😆😃🥰😆😂😂😆😃😂😆😀🤣😀😆😅😃🤣🤣😂😀😆😀😂😆😀😂😀😆😂😁😀😂😁😀😂😀

 4. mehrdad_ma
  mehrdad_mamehrdad_ma
  ترنجِ خیلی رسیده

  کاش سیستم عاملش قابلیت آپدیت شدن داشته باشه

 5. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  1
  2

  عاشقتم اندروید

 6. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  این دیگه برای میلیاردر ها هست 😐

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,671 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,956 ترنج
 3. 3# m.b - 11,119 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,844 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,517 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,495 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,323 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 8,160 ترنج
 9. 9# نیما عرفانی - 8,150 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی