پنج × پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

حملات DDoS به پابجی باعث ایجاد مشکلات برای کاربران شده است

نوشته

10 ماه قبل | 7 دیدگاه | امنیت، بازی

تیم PUBG Mobile از طریق حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است که با چندین موج حملات توزیع شده انکار سرویس (DDoS) روبرو شده است. این امر باعث می شود برخی از بازیکنان از بازی جدا شوند. به این صورت حملات DDoS به پابجی باعث ایجاد مشکلات برای کاربران شده است.

حملات DDoS به پابجی

با تأیید این موضوع، تیم به اشتراک گذاشت که در حال کار بر روی حل این مشکل در اسرع وقت است. علاوه بر این، PUBG Mobile همچنین اظهار داشت که پچ جدید ضد تقلب به زودی راه اندازی می شود. تا این زمان، اعضای بیشتری از تیم های امنیتی وظیفه دارند جلوی هکرها و کلاهبرداران را بگیرند.

بازی PUBG Mobile این موضوع را در حساب های Twitter و Facebook و همچنین Discord به اشتراک گذاشت.

“ما در حال حاضر با چندین موج حملات DDoS علیه سیستم های خود روبرو هستیم که باعث قطع اتصال بازیکنان می شود. تیم ما بلافاصله اقداماتی را آغاز کرد و در حال همکاری نزدیک با ارائه دهندگان خدمات محلی اینترنت برای حل این مشکل است. هدف ما این است که هرچه زودتر تجربه عادی بازی را به بازیکنان خود برگردانیم. ”

احتمالا یکی از دلایلی که این روزها شاهد پیغام هایی شبیه به تصاویر بالا (اختصاصی ترنجی) هستید، همین است که باز تلاش می کند کاربر واقعی را از درخواست های غیرواقعی تشخیص دهد.

طبق آخرین توئیت تیم PUBG Mobile، آنها هنوز در تلاشند تا حملات DDoS علیه سیستم های خود و مشکلات جدید هک را برطرف کنند. هیچ زمانی برای رفع کامل این مشکل هنوز اعلام نشده است.

پچ ضدتقلب PUBG

علاوه بر این، تیم PUBG Mobile همچنین در Facebook و Discord به اشتراک گذاشتند که به زودی یک پچ جدید ضد تقلب منتشر خواهد شد. تا زمانی که این وصله تمام شود، یک تیم امنیتی بزرگتر در حال کار بر روی برخورد با هکرها و کلاهبرداران هستند. تیم اضافه می کند:

“ما مانند بازیکنان خود همیشه یک سیاست تحمل صفر در برابر تقلب و هک داشته ایم.”

بازی PUBG Mobile در ماه سپتامبر در هند ممنوع شد و از فروشگاه Google Play و اپل App Store حذف شده است. این بازی در میان 118 برنامه ای بود که توسط دولت ممنوع شد. سپس PUBG Corp ، واحد شرکت کره جنوبی در پشت بازی، اعلام کرد که دیگر به Tencent Games حق انتشار بازی در هند را نخواهد داد. با این حال، یک گزارش اخیر اعلام کرده است که بعید است این ساختار جدید مالکیت به دلیل خشن بودن بازی، بلافاصله اوضاع را تغییر دهد.

شما با این مشکل در PUBG رو به رو بوده اید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  71
  10

  پس که اینطوریه من فکر کردم شیلتر شده ، اعصابم خورد شده این چند روزه ، پینگ گاهی میره رو ۹۰۰ ، قبلا پینگم تا ۹۰ یانهایتش ۱۳۰ می رفت

 2. The MTMT
  ترنجِ رسیده
  54
  32

  من که کالاف موبایل میزنم اونم رو نوکس راحت ترم

 3. AŁɪNasa
  ترنجِ خیلی رسیده
  25
  13

  ای جان😶

 4. Milad7milad7ir
  سوپر ترنج
  31
  51

  خخخ بیخیال ی بازیه دیگه حساس نشید

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,523 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,629 ترنج
 3. 3# m.b - 14,943 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,983 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,146 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,170 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,153 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,098 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی