2 × دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

بلندگوی هوشمند گوگل فردا معرفی می شود

سینا عطایی

نوشته

11 ماه قبل | یک دیدگاه | بلندگو هوشمند، گوگل

این روزها همه چیز هوشمند شده است. از بلندگو تا نمایشگرها یا هر چیز دیگری که الان در ذهن شما آمده است. بلندگوهای هوشمند تلاش شرکت ها برای ارایه صدای خوب با ویژگی‌های هوشمند است. خوب بیاید آخر شبی را خوش بین باشیم و به جمع‌آوری اطلاعات صوتی از محیط فکر نکنیم. امروز رسما اعلام شد که بلندگوی هوشمند گوگل فردا معرفی می شود. این محصول تحت برند Nest ارایه خواهد شد.

بلندگوی هوشمند گوگل

بلندگوی هوشمند گوگل

بلندگوی هوشمند گوگل

گوگل به تازگی اعلامیه مربوط به Nest را برای فردا آماده معرفی یک محصول جدید است. با توجه به اینکه اسپیکر هوشمند چند روز پیش به بیرون درز کرده است، تعجب آور نیست که منتظر چنین محصولی باشیم. در واقع، یک تیزر رسمی به زودی پس از رویت Google Nest در FCC (کمیسیون ارتباطات فدرال) منتشر شد.

بلافاصله پس از آن، یک توییت در حساب Google Nest منتشر شد که حاوی یک تیزر بسیار کوتاه دیگر و توصیه ای است که باید امروز دوشنبه برای “چیز ویژه” آماده کنیم. از آنجایی که می دانیم محصول جدید به چه شکلی به نظر می رسد، ما مایل به مطلع شدن درباره چیزهای جدید در داخل هستیم و چقدر هزینه خواهد داشت.

اگرچه گفته می شود بلندگوهای بزرگتر را ارایه می کند، Google Nest آتی طراحی مشابه Google Home Mini را اتخاذ می کند. یک دکمه فیزیکی نیز جزئی از طراحی اسپیکر است، اما این تنها چیزی است که ما تاکنون درباره اسپیکر هوشمند می شناسیم.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید بلندگوی هوشمند چه زمانی به منزل شما راه پیدا کند؟ پشتیبانی از زبان فارسی در دستیارهای هوشمند پشتیبانی شده توسط این محصولات؟ جواب خوبی بود.

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  بینیم در چه بازه ی قیمتی هستش!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,479 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,286 ترنج
 3. 3# m.b - 14,473 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,633 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,837 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,158 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,079 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,064 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
تبلیغات متنی و بنری
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی