15 + شانزده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

حق اختراع ریلمی برای طراحی دوربین چهارگانه متفاوت

سینا عطایی

نوشته

10 ماه قبل | یک دیدگاه | ریلمی

ریلمی می خواهد به دنبال تحقق خواسته های طرفداران خود باشد، زیرا این شرکت اخیراً انواع مختلفی از طراحی دوربین را برای تلفن های هوشمند خود ثبت کرده است. حق ثبت اختراع در اداره مالکیت معنوی چین (CNIPA) اعطا شده است. حق اختراع ریلمی برای طراحی دوربین چهارگانه متفاوت می تواند نوید این باشد که این شرکت از طراحی قطاری (!) دوربین ها در کنار هم دست خواهد کشید.

حق اختراع ریلمی

طرح های جدید از طریق یک توییت از طرف کاربر توییتر the_tech_guy در اختیار ما قرار گرفته است. با نگاهی به تصاویر، در مجموع چهار طرح چیدمان دوربین عقب وجود دارد.

قسمت جلوی دستگاه دارای نمایشگر مشترک با سبک شکاف قطره طور است که دوربین جلوی آن را در خود جای داده است. دکمه های میزان صدا وجود دارد و آنچه به نظر می رسد مانند یک سینی سیم کارت در سمت چپ است. در سمت راست، یک دکمه پاور وجود دارد. اما ، این چیزی نیست که ما اینجا بیشتر نگران آن هستیم.

طراحی قاب پشتی، اولین طرح یادآور ویوو S1 Pro است. این اولین فکری است که ذهن را رها می کند. طرح بعدی یک طرح دایره ای از دوربین عقب است که دیدن این روزها غیر معمول نیست. این توسط هواوی در سری گوشی های هوشمند Mate 30 خود به بازار عرضه شد که این کمپانی گفته است مبتنی بر طراحی Halo Ring است.

دوربین ها به صورت مثلثی در داخل محفظه قرار گرفته و با چراغ قوه همراه هستند. با این حال، به نظر می رسد دو طرح دیگر کمی جدید هستند. یکی از آنها دارای یک طرح X-شکل است که دوربین ها در هر نقطه طراحی قرار دارند.

ریلمی مدتی است که طرح مشابهی را در دوربین های عقب خود دنبال می کند. این شرکت از همان دوربین های عمودی قطاری بر روی تلفن های هوشمند خود استفاده می کند که شامل سری X3 است که اخیرا راه اندازی شده است.

با این حال مدیر عامل ماداو شث در مصاحبه ای اخیر اظهار داشت که این شرکت طرح های جدید دوربین را از اوایل ماه آینده اتخاذ خواهد کرد.

دوربین دیگر دارای قرارگیری مشابه دوربین اما دارای طراحی منحصر به فرد است. علاوه بر این، به نظر می رسد که هر دو طرح دارای چراغ قوه در مرکز هستند. جالب است بدانید که چگونه این موقعیت سنسور دوربین در آینده بر خروجی تصاویر تأثیر خواهد گذاشت.

نظر شما چیست؟ منتظر طراحی های جدید ریلمی هستید؟

gizchina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج
  3
  1

  ایول ریلمی 😛

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,313 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,931 ترنج
 3. 3# m.b - 14,111 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,190 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,567 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,983 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,957 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی