یک × 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

کاهش مشترکین خدمات ارزش افزوده از ۴.۵ میلیون نفر به ۱۰۰۰ نفر

سینا عطایی

نوشته

8 ماه قبل | 3 دیدگاه | اخبار داخلی

وزیر ارتباطات مدت‌ها به دنبال بحث سرویس های خدمات ارزش افزوده یا VAS یا وس بود. لزوما این سرویس ها بد نیستند اما زمانی که ناآگاهانه و تا مدت نامعلوم کاربران را به صورت ماهانه یا هفتگی یا روزانه متحمل هزینه می کردند، به قول وزیر جوان یک دزدی بود. حالا او خبر می دهد که شاهد کاهش مشترکین خدمات ارزش افزوده از ۴.۵ میلیون نفر به ۱۰۰۰ نفر هستیم. این می تواند خبر خوبی باشد و یعنی که اگر پیش از این شارژ شما بدون دلیلی که بدانید،‌ کم می شده است؛ دیگر کم نمی شود.

مشترکین خدمات ارزش افزوده

وزیر ارتباطات با اشاره به تاثیر مصوبه پایان خدمات ارزش افزوده در کلاهبرداری از مشترکان تلفن همراه گفت: برداشت روزانه مبالغ «وس» از حساب مشترکان به هزار نفر کاهش پیدا کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی در توئیتر با اشاره به اولین اثر مصوبه پایان خدمات ارزش افزوده (وس⁩) نوشت:

فقط در یک اپراتور تلفن همراه، در هر روز به طور متوسط از حساب ۴.۵ میلیون مشترک، مبالغی برای ارزش افزوده کسر می‌شد که این عدد هم‌اکنون به هزار نفر کاهش پیدا کرده است.

وی با انتشار مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در خصوص مقررات جدید ارائه خدمات ارزش افزوده موبایل، خطاب به کاربران گفت: اگر دیدید شارژ خطوطتان مثل سابق زود تمام نمی‌شود بدانید که احتمالاً قربانی بودید.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که این اقدام برای شما موثر باشد؟ شاید درباره حق الناس بد نباشد به وزیر جوان یادآور شویم که همین توییتر که شما از آن استفاده می کنی و برای مردم فیلتر است مصداق بارز حق الناس به نظر می رسد!

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. vahid
  vahidvahidms30
  ترنجِ رسیده

  شاید درباره حق الناس بد نباشد به وزیر جوان یادآور شویم که همین توییتر که شما از آن استفاده می کنی و برای مردم فیلتر است مصداق بارز حق الناس به نظر می رسد!
  به به چه زیبا گفتی آقا سینا

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,604 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,214 ترنج
 3. 3# m.b - 13,074 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,981 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,877 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,871 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,984 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,798 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,672 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,608 ترنج
قاصدک 24
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی