17 + دوازده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قابلیت استوری توییتر با نام Fleets ارایه خواهد شد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 2 دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

استوری که هم اکنون آن را اینستاگرام می شنویم در حقیقت یک ویژگی توسط اسنپ‌چت بود. این ویژگی یک برتری برای سرویس دارد که شما اگر می خواهید از همه چیز با خبر باشید، هر روز به آن سر می زنید و به این صورت تعداد کاربران آنلاین روزانه بالا می رود. همچنین برای کاربران این ویژگی را دارد که موضوعی را به اشتراک بگذارید و فقط ۲۴ ساعت به صورت عمومی منتشر شده باشد. یک بازی برد-برد. این ویژگی پس از اسنپ چت به اینستاگرام سپس به فیس بوک و حتی یوتیوب رسید. حالا نوبت توییتر است. قابلیت استوری توییتر با نام Fleets ارایه خواهد شد و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید تا درباره توییتر فلیت صحبت کنیم.

قابلیت استوری توییتر با نام Fleets

قابلیت استوری توییتر با نام Fleets

قابلیت استوری توییتر با نام Fleets

اینترنت وسیله خوبی برای انجام دادن شمار زیادی از کارها از جمله به اشتراک گذاشتن عکس‌ها، حفظ ارتباط در روابط راه دور و حتی مرور حرف‌هایی که پنج سال پیش زده‌اید، نیست. بنابراین ممکن است عواقبش واقعا دامن‌گیر شما شود. طبق گفته توییتر همین مورد آخر موجب می‌شود مردم نتوانند چیزی که دوست دارند را توییت کنند. بنابراین توییتر تصمیم گرفت قابلیتی مشابه با استوری را به نام Fleets در برزیل آزمایش کند.

توییتر می‌گوید که بیش از یک سال است که روی Fleets کار می‌کند. البته مشخص نیست که چرا این موضوع اینقدر طول کشیده است، زیرا اکثر چیزهایی که ما می‌بینیم مشابه با استوری موجود در اینستاگرام است.

در قابلیت جدید توییتر، زمانی‌که کاربر یک Fleets جدید را ارسال کند، توییتر پروفایل او را در بالای برنامه نمایش می‌دهد. کاربران دیگر نیز پس از مشاهده Fleets می‌توانند عکس‌العمل خود را به وسیله یک ایموجی ارسال کنند و یا پاسخ متنی خود را در قالب یک پیام به دایرکت او ارسال نمایند. قابلیت اصلی استوری نیز در Fleets وجود دارد، پیام‌ها به صورت خودکار پس از 24 ساعت حذف می‌شوند.

کیوان بیک‌پور مدیر محصول توییتر می‌گوید:

می‌دانم چه فکری می‌کنید، این که بسیار شبیه به استوری است! بله شباهت زیادی با استوری دارد که برای افراد آشنا باشد. البته چندین تفاوت عمدی برای ایجاد تمرکز بیش‌تر روی اشتراک‌گذاری و دیدن افکار مردم نیز وجود دارد.

با این حال تفاوت عمده‌ای بین Fleets و استوری‌های موجود در سایر شبکه‌های اجتماعی وجود ندارد. برخی از مردم از دیدن و استفاده تعاملات موقتی و پیام‌های خودنابودشونده خوشنود هستند و برخی دیگر از آن نفرت دارند.

با این حال شمار استفاده کنندگان از استوری‌ها بسیار زیاد است. از این رو مطمئنا Fleets توییتر نیز مورد استقبال قرار می‌گیرد. البته امتحان کردن این ویژگی ممکن است ماه‌ها زمان ببرد، زیرا در حال حاضر آزمایشات داخلی این ویژگی در برزیل در حال انجام است.

شما کاربر توییتر هستید؟ فکر می کنید توییتر فلیت ویژگی جذابی باشد؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Amir galaxy
  Amir galaxyAmir galaxy
  ترنج لاگژری

  شما کاربر توییتر هستید؟
  خیر نیستم🙂

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج
  1
  2

  روشنفکرا توییتر دارن
  و
  شاخا اینستاگرام

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,479 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,286 ترنج
 3. 3# m.b - 14,473 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,633 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,837 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,158 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,079 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,064 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
تبلیغات متنی و بنری
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی