3 × 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

هوش مصنوعی اینستاگرام کپشن موهن را پیش از انتشار به شما هشدار می دهد

سینا عطایی

نوشته

11 ماه قبل | 5 دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

اینستاگرام از آلگوریتم های هوش مصنوعی زیادی استفاده می کند اما به نظر می رسد که این یکی واقعا خیلی جذاب است. از امروز هوش مصنوعی اینستاگرام کپشن موهن را پیش از انتشار به شما هشدار می دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

هوش مصنوعی اینستاگرام

هوش مصنوعی اینستاگرام

هوش مصنوعی اینستاگرام

این شرکت اعلام کرده است که از امروز هنگامی که می خواهند کپشن یا متن “بالقوه توهین آمیز” را برای یک عکس یا ویدیویی که در فید اصلی آنها بارگذاری می شود، ارسال کنند؛ اینستاگرام شروع به هشدار به کاربران خواهد کرد.

اگر یک کاربر اینستاگرام چیزی را ارسال کند که ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی این سرویس فکر می کنند ممکن است مضر باشد، برنامه اعلانی را ایجاد می کند تا بگوید عنوان عکس “به نظر می رسد مانند سایر متن های گزارش شده (ریپورت شده) است.”، اما همچنان امکان ارسال بدون تغییر را به آنها می دهد.

ویژگی جدید بر اساس ابزاری مشابه هوش مصنوعی یا AI طراحی شده است که اینستاگرام برای نظرات در ماه ژوئیه معرفی کرد. این شرکت می گوید که تردید مردم برای تجدید نظر در ارسال نظرهای احتمالی مضر، نتایج “امیدوارکننده” در مبارزه این شرکت علیه زورگویی آنلاین داشته است.

این جدیدترین اقداماتی است که اینستاگرام برای پرداختن به پیشگیری از زورگویی روی پلتفرم خود انجام داده است. در ماه اکتبر، این سرویس ویژگی جدید “محدود کردن” را راه اندازی کرد که به کاربران اجازه می دهد تا زورگویی های خود را ممنوع اعلام کنند و سال گذشته ، استفاده از هوش مصنوعی را برای فیلتر کردن نظرات توهین آمیز و شناسایی فعالانه قلدری در عکس ها و زیرنویس ها آغاز کرد.

بر خلاف دیگر ابزارهای تعدیل کننده خود ، تفاوت در اینجاست که اینستاگرام با تکیه بر کاربران می تواند وقتی یکی از نظرات آنها از خط قرمزها عبور کند.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این ویژگی اینستاگرام مثبت باشد؟ شاید یک تلنگر برای خیلی از ما نیاز باشد! البته هنوز مشخص نیست که برای چه زبان هایی این ویژگی اینستاگرام در دسترس است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  Chalton
  ترنجِ نرسیده
  2
  11

  دوستان مراقب باشید،الان اخبار گفت دو تا می 9 حمله کردن به فروشگاه رفاه با قمه یکی رو کشتن.
  فعلا تصویر زمینه گوشی رو عوض نکنید
  🏃‍♂️😂

 2. m.b
  m.bm.b
  ترنج لاگژری
  5
  1

  مثل توییتر که گاهی اوقات عکس حیوانات رو مینوشت شاید دارای محتوی نامناسب باشد؟! 😑
  امان از هوش مصنوعی اگر این باشه… 😅

 3. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری
  1
  1

  واسه همه فضولیات مرسی 🙂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,556 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,326 ترنج
 3. 3# m.b - 11,648 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,181 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,299 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 8,723 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 8,704 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,494 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی