17 + 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

شرایط فروش فوری ایران خودرو سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸ برای پژو پارس و پژو ۴۰۵

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 2 دیدگاه | اخبار داخلی، حتما بخوانید، خودرو

امروز ایران خودرو شرایط فروش فوری جدید خود را اعلام کرده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا شرایط فروش فوری ایران خودرو سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸ برای پژو پارس و پژو ۴۰۵ را مرور کنیم.

شرایط فروش فوری ایران خودرو سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

شرایط فروش فوری ایران خودرو سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

شرایط فروش فوری ایران خودرو سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

به اطلاع کلیه نمایندگان محترم شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۹ آذر ۹۸ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:

با هدف جلوگیري از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام براي مصرف کننده نهایی خودرو،شرکت ایران خودرو فیلترهاي را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا” تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتري از سوي شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری ایران خودرو

در این روش فروش صرفا” مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک هاي طرح ” سامانه صیاد ” را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتري به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

ضمنا” چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا” از مشتري صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و …) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چکها براي کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی هاي محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  Chalton
  ترنجِ نرسیده
  5
  1

  یکی از رفیقام پراید 111 ثبت نام کرده هنوز بعد از 8 ماه ماشین رو بهش تحویل ندادن جالب اینجاست پول رو هم پس نمیدن،مملکت یه جوری شده هر ارگانی بخشی از مملکت رو گرفتن دستشون میدزدن،هر ارگانی به یه طريق دارن می‌تازونن،سایپا و ایران خودرو محصولاتشون رو میدن به دلال های خودشون تا بازار ازاد دارن بیشتر میفروشن این شعر و ور ها هم همش الکی هست هیچکس ثبت نامی نمیتونه باشین بگیره ففط پولش میپره،انقدر مملکت به فنا رفته دزدی ها علنی شده و پول رو میگرن محصول رو تحویل نمیدن خیلی راحت،این همه ادم شکایت کردن هنوز بعد از دو سال هیچ نتیجه ای نگرفتن ولی الان برو جیب یه آخوند رو بزن به یک ساعت نرسیده کل زندگیت رو پیدا میکنن میان بالا سرت،قانون جمهوری اسلامی ایران این است.
  هیتلر حرف قشنگی زد،قانون مثل تار عنکبوت میماند، فقط میتواند مگس ها و حشرات کوچک را شکار کند …!

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  نخرید این آشغال های تاریخ گذشته را 😐

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,334 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,941 ترنج
 3. 3# m.b - 14,111 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,200 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,577 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,986 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,957 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی