11 + دوازده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

حذف رجیستری گوشی های مسافری رفتار غیر کارشناسانه است

نوشته

1 سال قبل | 2 دیدگاه | اخبار داخلی

در ترنجی خبری مبنی بر قطع ۳۰ هزار گوشی موبایل به دلیل جعل روش واردات گوشی مسافری خواندیم. رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور در واکنش به قطع تعدادی از گوشی‌های مسافری گفت: قطع یا ارسال پیامک هشدار در خصوص غیرفعالسازی این گوشی‌ها کاری عجولانه و غیر کارشناسانه است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

حذف رجیستری گوشی های مسافری

سامانه همتا رجیستری

سامانه همتا رجیستری

محمد مهدی غفوریان اظهار کرد: اخیراً به دلیل مسائل رجیستری، به تعدادی از دارندگان گوشی‌های مسافری پیامک هشدار قطع آمده و متاسفانه تلفن همراه عده‌ای از آنها هم قطع شده است.

وی در ادامه افزود: مسئولین معتقدند که گوشی‌های مذکور از مبادی رسمی وارد کشور نشده و قاچاق بوده یا متعلق به مسافر واقعی نیست و این حرکت را راه حلی برای شکست و ضرر قاچاقچیان می‌دانند اما حقیقت آن است که در حال حاضر مردم و مصرف کننده نهایی متضرر شده‌اند.

غفوریان افزود: برای حل این مشکل باید در قدم اول نسبت به وصل مجدد گوشی‌های قطع شده اقدام کنیم و سپس به کسانی که پیامک هشدار قطع ارسال شده اطمینان داده شود که برای تلفن همراه آن مشکلی ایجاد نمی‌شود، البته راهکار مسئولین برای مردم در این خصوص این است که از فردی که گوشی را خریده یا گرفته شکایت کنند.

رئیس کمیته تخصصی تلفن کشور راهکار مسئولین را موثر ندانست و افزود: این گوشی‌ها چون مسافری هستند اکثرا در دست خود افراد و یا اقوام آنها است که امکان شکایت از آنها وجود ندارد؛ البته ممکن است برخی آژانس‌های مسافری خودسرانه و بدون اطلاع مسافر امتیاز وارد کردن گوشی مسافری را به افرادی فروخته باشند که باید با این آژانس‌ها برخورد شود.

غفوریان قطع تلفن همراه را کاری عجولانه اعلام کرد و افزود: این عملکردی عجولانه و شتابزده بوده است و کار کارشناسی در ورای آن نیست و باید فکر بیشتری روی آن می‌شد.

وی در پایان گفت: این کار توسط سامانه هوشمند مدیریت تجهیزات ارتباطی انجام شده است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این رفتار غیر کارشناسانه بود؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7milad7ir
  سوپر ترنج
  11

  فقط به فکر پر کردن جیب آقا زاده های خودشان هستند

 2. MohammadFarhaadiMohammadFarhaadi
  ترنجِ خیلی رسیده
  13

  من نمیدونم قطع رجیستری کاربری که گوشی دستشه چه ربطی به قاچاق داره!!!؟؟؟اگر کسی از مسئولین این بخش از کامنتها رو میبینه بیاد توضیح بده کدوم کارشون کارشناسانست که این نیست؟!رجیستری که خودشون آوردن و گفتن ردخور نداره و نمیشه دورش زد و هر روز یه راه جدید برای دور زدنش پیدا میشه و تازه با همین حال که برادران قاچاقچی به داد ملت رسیدن و راه رو برای خرید گوشی برای مردم راحت کردن بازم مسئول.ین محترم سنگ میندازن و تازه رجیستری رو که ردخور نداشت!!! به روی کاربرا قطع کردن!چیزی که خودشون برای جلوگیری از قاچاق و صرفا برای پر کردن جیب یه عده به وجود آوردن و به شدت به ضرر مردم بود.حالا رجیستری کارشناسی شده یا قطع رجیستری؟!کی به کیه؟!کی قاچاقچیه؟!کی مردمه؟!کی دولته؟!کی به نفعشه؟ببخشید سؤال آخر جوابش واضحه ولی بقیه رو بیان جواب بدن آقایون!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,894 ترنج
 2. 2# ahmad - 17,071 ترنج
 3. 3# m.b - 15,539 ترنج
 4. 4# Mahdi - 13,480 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,460 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,464 ترنج
 7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,152 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,787 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی