5 × 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جایگزین پراید رسما معرفی شد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 4 دیدگاه | اخبار داخلی، حتما بخوانید، خودرو

یک ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم شماره گذاری پراید از سال ۹۹ متوقف می شود. همچنین پس از آن در ترنجی درباره دو گزینه جایگزین پراید با قیمت ۶۰۰۰ دلار در ترنجی صحبت کنیم. امروز خبر می رسد که جایگزین پراید رسما معرفی شده و یک خودرو تلفیقی از پراید و تیبا خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

جایگزین پراید خودرویی تلفیقی از پراید و تیبا

تیبا

تیبا

دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن می‌گوید: قرار است خودرو جدیدی که تلفیقی از پراید و تیبا است، جایگزین پراید و به بازار معرفی شود. توقف خودرو پراید تا سال آینده امکان‌پذیر نیست.

دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن در پاسخ به این پرسش که پلیس وعده داده سال آینده پراید را شماره‌گذاری نخواهد کرد، آیا پراید پس از توقف تولید گران می‌شود؟ گفت:

ما معتقدیم که توقف خودرو پراید تا سال آینده امکان‌پذیر نیست. یعنی تا زمانی که خودرو جایگزین برای پراید از سوی گروه‌های خودروسازی معرفی نشود این خودرو نیز متوقف نخواهد شد.

آرش محبی‌نژاد در ادامه افزود: اگر خودرو جدید از راه نرسد و خط تولید پراید متوقف شود قطعا قیمت خودرو گران خواهد شد؛ این در حالی است که با معرفی محصول جدید یکی از گروه‌های خودروسازی قیمت این خودرو نه تنها گران نمی‌شود بلکه ارزان‌تر هم خواهد شد؛ همانند زمان تولید خودروی پیکان که این اتفاق افتاد. پس از معرفی پراید و جایگزینی این خودرو به جای پیکان قیمت این خودرو نه‌تنها گران نشد، بلکه به مرور زمان قیمت این خودرو قدیمی روند ارزانی را به خود گرفت.

او در پاسخ به این پرسش که کدام خودروهای تولید داخل جایگزین پراید می‌شوند؟ اظهار کرد:

خودرویی همچون تیبا و یک خودرو جدید که مراحل ساخت آن تمام شده، قرار است به زودی به مرحله تجاری‌سازی برسد. پس از معرفی این خودرو جدید به بازار، این خودرو (که تلفیقی از پراید و تیبا است) جایگزین پراید می‌شود. البته بخشی از قطعات این خودرو جدید نیز همانند پراید و تیبا از کشورهای خارجی تامین می‌شود.

محبی‌نژاد گفت: قطعا در مرحله نخست، این خودرو جدید که تلفیقی از پراید و تیبا است با تیراژ پراید تولید نخواهد شد و باید در آینده منتظر ارائه برنامه خودروسازان و رونمایی از این خودرو جدید برای جایگزینی پراید باشیم.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این بازنشستگی بزرگ برای پراید چقدر به نفع مصرف کننده باشد؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  JAVADghirgooni
  ترنجِ رسیده
  46
  3

  خب یه اشغال رو میزارن کنار، یه اشغال دیگه با یه ذره تغییرات ظاهری میارن به جاش با همون ایمنی و موتور و دم و دستگاه و در نهایت میشه همون اشغال سابق با یک اسم جدید

 2. afsoon
  afsoonafsoon
  ترنج لاگژری
  31
  3

  نه عکسی دادید نه مشخصات .پراید الان ۴۰ ملیون و تیبا ۴۷ ملیون . تلفیق نمیخاست .هفت ملیون فرق هست همش .دو تا اشغال رو با هم مخلوط کردن .😓

 3. Amin B3DA
  Amin B3DAAminB3DA
  ترنجِ خیلی رسیده
  30
  2

  که تلفیقی از پراید و تیبا است (ترجمه: که تلفیقی از عزرائیل و گازوئیل است)

 4. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج
  16
  2

  بزرگوار جایگزینی نداره… =))

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,479 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,323 ترنج
 3. 3# m.b - 14,530 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,674 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,886 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,158 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,087 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,067 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی