دو × پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

همراه اول برای وزیر ارتباطات هواپیمای اختصاصی اجاره کرده است!

سینا عطایی

نوشته

8 ماه قبل | 5 دیدگاه | اخبار داخلی

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران برای سفر محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بیرجند هواپیمای اختصاصی اجاره کرده است. در حقیقت همراه اول برای وزیر ارتباطات هواپیمای اختصاصی اجاره کرده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

اجاره هواپیمای اختصاصی برای وزیر ارتباطات توسط همراه اول


به گزارش فارس، حمید فرهنگ مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران برای سفر محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بیرجند هواپیمای اختصاصی اجاره کرده است.

بر اساس این گزارش در بهمن ماه سال ۹۶ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با سفر به استان خراسان جنوبی، بهره‌برداری از پروژه‌های ارتباطی و زیرساختی حوزه فاوا را اعلام کرد اما براساس گزارشات دریافتی این سفر با استفاده از هواپیمای اختصاصی صورت گرفته است و مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار برای اجاره هواپیمای مذکور از شرکت ماهان دستور پرداخت مبلغ یک میلیارد و سیصد میلیون ریال از بودجه همراه اول را صادر کرده است.

گفتنی است مدیرعامل فعلی همراه اول با وجود نارضایتی سهامداران عمده از حمایت کامل محمدجواد آذری جهرمی برخوردار است. در روزهای گذشته نیز خبر واگذاری غیر قانونی ۲۰۰ لپ تاپ از سوی همراه اول به نهاد ریاست جمهوری با دستور آذری جهرمی منتشر شده بود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این یک رفتار حرفه ای است؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Sheikh-e-tarighSheikh-e-tarigh
  ترنجِ نرسیده  22  0

  راه تکذیب همیشه بازه.

 2. MohammadFarhaadiMohammadFarhaadi
  ترنجِ خیلی رسیده  3  2

  یادمه یه بار رفسنجانی اومده بود کارخونه نورد که سایت جدید رو افتتاح کنه یه فرش قرمز تو کل مسیرش پهن کرده بودن در حدود دو سه کیلومتر.کل مسیری که باید میرفت و برمیگشت.وقتی رسید و فرش رو دید شلوار حیثیت مدیرا رو کن آویزون گردنشون کرد!گفت پولش رو حساب کنین خودتون از جیب بدین.یعنی چی کل مسیر رو فرش کردین؟از نگاه شخص ثالث اینطور به نظر نمیاد و میگن فلانی زیر پاش خود اتاقش فرش فلان تومنی بود.نمیخوام از پزیری که خودم بیشتر از همه ازش نا امیدم دفاع کنم ولی قضاوتش با ما نیست و میدونم خیلی از این حرکتها کار زیردستای پاچه خواره در اصل.طرف میخواد بره یه پروژه افتتاح کنه.وزیر که نمیاد بلیط بگیره بهش میگن فلان موقع باید با فلان پرواز بریم فلان شهر.یکی هم اون وسط برای چاپلوسی یا خراب کردن میاد همچین کاری میکنه.وزیر هم که نمیاد کنسل کنه باید بره ولی باید دید وقتی از ماهیت پروازبا خبر شد چه میکنه.

 3. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری  0  0

  میگن طرف لیسانس داره!

 4. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری  0  0

  دیگه خودتون حساب کنید چه خبره تو این خراب شده!

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 12,495 ترنج
 2. 2# Milad7 - 11,834 ترنج
 3. 3# m.b - 8,799 ترنج
 4. 4# Sajad - 8,516 ترنج
 5. 5# Peiman - 8,025 ترنج
 6. 6# _V_ - 7,937 ترنج
 7. 7# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 6,826 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 6,457 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 6,010 ترنج
کانال تلگرام ترنجی