پنج × چهار =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تبلیغات لاغری در اینستاگرام به زودی برای افراد زیر ۱۸ سال نمایش داده نمی شود

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

تبلیغات در اینستاگرام به روش های مختلفی صورت می گیرد. به نظر می رسد که اینستاگرام قصد دارد محتوای ترویج دهنده کاهش وزن و استفاده از لوازم آرایشی را برای افراد زیر ۱۸ سال محدود کند. تبلیغات لاغری در اینستاگرام به زودی برای افراد زیر ۱۸ سال نمایش داده نمی شود و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم.

 تبلیغات لاغری در اینستاگرام

 تبلیغات لاغری در اینستاگرام

تبلیغات لاغری در اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب است که امروزه می تواند دلایل خوشحالی یا ناراحتی افراد را نیز فراهم کند. این موضوع باعث می شود محتوایی که تاثیر زیادی روی افراد دارند، محدود شوند. این مورد در رابطه با افراد زیر ۱۸ سال از اهمیت بالاتری برخوردار است.

اخیرا خبری منتشر شده که از سیاست جدید اینستاگرام مبنی بر بلاک کردن محتوای ترویج دهنده رژیم و استفاده از لوازم آرایشی برای افراد زیر 18 سال خبر می دهد. علاوه بر این محتوا، پست های تبلیغاتی مواد آرایشی نیز برای این افراد محدود خواهند شد. علاوه بر اینستاگرام، این سیاست برای فیسبوک نیز اجرایی می شود.

مدیران اینستاگرام ادعا کرده اند که این سیاست به منظور خنثی کردن روش های تجاری نامناسب جدید اجرایی می شود. آن ها همچنین ادعا کرده اند که این موضوع، محیط اینستاگرام را به شبکه اجتماعی بهتری تبدیل می کند.

طی هفته های آینده اینستاگرام به ابزارهایی جهت ریپورت کردن پست های نقض کننده این سیاست مجهز می شود. این سیاست سلبریتی هایی که محصولات بی پایه را صرفا برای درآمدزایی تبلیغ می کنند، به شدت محدود خواهد کرد.

برای مثال، تبلیغات خانواده کارداشیان برای محصولات کاهش وزن که اصلا برای افراد زیر ۱۸ سال مناسب نیست، با این سیاست برای این افراد محدود خواهد شد. این تغییر از سوی بسیاری از افراد که با شیوه های تبلیغاتی جدید در این شبکه اجتماعی مخالفند، مورد حمایت قرار گرفته است.

نظر شما درباره این رفتار اینستاگرام چیست؟ شما می پسندید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  ملت نزده میرقصن!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,766 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,865 ترنج
 3. 3# m.b - 12,538 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,669 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,258 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,441 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,844 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,570 ترنج
کانال تلگرام ترنجی