چهارده − نه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تاریخ کنفرانس بیلد ۲۰۲۰ مایکروسافت ۳۰ اردیبهشت ۹۹ خواهد بود

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | مایکروسافت

شرکت مایکروسافت اعلام کرد کنفرانس سالانه بیلد ۲۰۲۰ این شرکت از ۱۹ تا ۲۱ ماه مه سال ۲۰۲۰ یعنی ۳۰ اردیبهشت تا ۱ خرداد ۹۹ در شهر سیاتل آمریکا برگزار خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

تاریخ کنفرانس بیلد ۲۰۲۰ مایکروسافت

تاریخ کنفرانس بیلد ۲۰۲۰ مایکروسافت

تاریخ کنفرانس بیلد ۲۰۲۰ مایکروسافت

مایکروسافت اخیرا تاریخ برگزاری کنفرانس سالیانه بیلد ۲۰۲۰ را اعلام کرد اما درباره زمان فروش بلیط‌های این کنفرانس توضیحی نداد اما علاقه مندان می‌توانند برای اطلاع از زمان فروش بلیط‌ها به این سایت مراجعه کرده و با ثبت نام از آخرین اخبار مطلع شوند.

بیلد (Build) یک کنفرانس سالانه است که از سوی شرکت مایکروسافت برگزار می‌شود، هدف این کنفرانس پیشبرد نرم‌افزار و توسعه‌دهندگان وب با استفاده از ویندوز، ویندوز فون، مایکروسافت آژور و دیگر فناوری‌های مایکروسافت است. این کنفرانس نخستین بار در سال ۲۰۱۱ میلادی برگزار شد، این کنفرانس به‌ عنوان جانشین رویدادهای توسعه‌دهندگان پیشین مایکروسافت عمل می‌کند.

کنفرانس بیلد یکی از بزرگترین رویدادهای سال مایکروسافت است و اگرچه این رویداد بر روی توسعه دهندگان متمرکز شده است، این شرکت در آن از آخرین به روز رسانی ویندوز جدید خود و همچنین به روزرسانی‌های انجام شده در برنامه آفیس، مرورگر “اِج” و دستیار صوتی “کورتانا”(Cortana) استفاده خواهد کرد.

“اج”(Edge) نام مرورگر جدید مایکروسافت است. اولین نسخه این مرورگر در ۲۱ ژانویه ۲۰۱۵ به صورت رسمی رونمایی شد و نسخه رسمی آن در کنفرانس بیلد ۲۰۱۵ با نام مایکروسافت اج معرفی شد که جایگزین اینترنت اکسپلورر در ویندوز ۱۰ می‌باشد. با وجود گزارش‌ها بازهم پیش‌بینی این موضوع که در این کنفرانس چه خواهد شد سخت خواهد بود. حال باید ببینیم که این شرکت در رویداد”سرفیس”(Surface event) ماه اکتبر سال جاری در این باره چه خواهد گفت.

مایکروسافت طی دو سال گذشته این کنفرانس را در ماه فوریه برگزار می‌کرد اما امسال گویی نظرش تغییر کرده و قرار است این کنفرانس در ماه مه سال ۲۰۲۰ برگزار شود. البته این خبر خوبی برای توسعه دهندگانی است که با دو شرکت گوگل و مایکروسافت همکاری می‌کنند. چرا که طی سال‌های گذشته تاریخ برگزاری کنفرانس سالیانه این دو شرکت تقریبا همزمان بوده است اما تاکنون تنها مایکروسافت تاریخ کنفرانس سالیانه خود را اعلام کرده است و گوگل تاکنون تاریخی را برای کنفرانس توسعه‌دهندگان خود یا “Google I/O ” مشخص نکرده است اما ممکن است با دیدن تاریخ کنفرانس سالیانه مایکروسافت تاریخ دیگری را برای کنفرانس خود انتخاب کند.

امسال گوگل این مراسم را در اوایل ماه مه برگزار کرد حال باید دید این شرکت برای کنفرانس سال ۲۰۲۰ خود چه تاریخی را انتخاب خواهد کرد. این شرکت حتی اگر سال آینده نیز کنفرانس خود را در اوایل ماه مه برگزار کند دیگر تاریخ این دو کنفرانس با هم تداخل نخواهند داشت چرا که کنفرانس بیلد ۲۰۲۰ تقریبا اواخر ماه مه برگزار خواهد شد.

منتظر کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت هستید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 17,908 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,910 ترنج
  3. 3# m.b - 12,617 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,719 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,368 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,500 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,868 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
  9. 9# Dr.Nazer - 8,601 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,589 ترنج
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی