پانزده − یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

با فناوری FitAdapt نایکی بند کفش خود را با دستور صوتی باز و بسته کنید

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | فناوری‌های نوین

باز و بستن بند کفش عموما از آن بخش های دشوار زندگی است که شخصا با آن مشکل فراوان دارم! نایکی اما می خواهد این مشکل را به یک خاطره تبدیل کند. حالا شما قادر خواهید بود که با فناوری FitAdapt نایکی بند کفش خود را با دستور صوتی باز و بسته کنید. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

فناوری FitAdapt نایکی

شرکت “نایک” به تازگی در تلاش است که با استفاده از فناوری، ویژگی جدیدی به کفش‌های کتانی خود اضافه کند. شرکت نایک قصد دارد در کفش‌های کتانی جدید خود یک ویژگی جدید را اضافه کند که بتوان با استفاده از صدا و با کمک دستیار صوتی “سیری” شرکت اپل بند کفش را باز کرد.

آخرین فناوری پوشیدنی شرکت نایک در یک کفش راحتی به کار گرفته شده که کاربران می‌توانند به دستیار مجازی اپل یعنی “سیری” دستور دهند که “بند کفش من را باز کن“. این کار با استفاده از اپل‌واچ، آیفون و یا اپلیکیشن نایک صورت می‌گیرد.

فناوری “فیت‌آداپت”(FitAdapt) نایک از یک موتور میانی استفاده می‌کند تا فرآیند بسته و باز کردن بند کفش را انجام دهد. شرکت نایک گفته که آخرین نسخه این سیستم در شرایط مختلف کاربرد دارد و یک انقلاب اساسی در این صنعت ایجاد می‌کند.

برنامه ارائه شده همراه با این کفش، به کاربران اجازه می‌دهد که رنگ چراغ‌های ال‌.ای‌.دی که در کف کفش هستند را خود تعیین کنند. علاوه بر آن کاربران قادر خواهند بود در بخش تنظیمات برنامه مدل گره زدن بند کفش برای کاربردهای مختلف مثلا بازی بسکتبال و یا پرش را انتخاب کنند.

این کفش‌ها نیاز به شارژ دارد و هر جفت از آنها با یک پادری قابل شارژ ارائه می‌شود. قیمت‌گذاری این محصول هنوز انجام نشده ولی تک‌فروشی آن از دو هفته دیگر یعنی ۲۲ شهریور آغاز خواهد شد.

نظر شما درباره این فناوری چیست؟‌ آن را می پسندید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  تو این مملکت کفش اصلی هم نمیشه خرید!!!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,853 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,025 ترنج
 3. 3# m.b - 11,213 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,905 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,554 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,543 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,520 ترنج
 8. 8# نیما عرفانی - 8,262 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,219 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی