هفده + شانزده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قیمت محصولات چری تیر ۹۸

سینا عطایی

نوشته

4 ماه قبل | بدون دیدگاه | اخبار داخلی ، حتما بخوانید ، خودرو

قیمت جدید محصولات چری برای تیرماه ۹۸ ارایه شد. قیمت این خودروها در مقایسه با گذشته افزایش پیدا کرده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا قیمت محصولات چری تیر ۹۸ را مرور کنیم.

شرکت مدیران خودرو پس از اعلام قیمت جدید خودروهای ام وی ام در بازار ایران، تصمیم به انتشار لیست قیمت جدید محصولات چری گرفته است.

قیمت جدید محصولات چری ویژه تیر ۹۸

قیمت محصولات چری تیر ۹۸

قیمت محصولات چری تیر ۹۸

در صورتی که قیمت های جدید را با گذشته مقایسه کنیم، متوجه افزایش بالای آن ها می شویم. برای مثال ماه گذشته چری آریزو 5 توربو مدل ۹۸ قیمتی برابر با 237,700,000 تومان داشت و حال این خودرو با قیمت 246,600,000 تومان به فروش می رسد.

قیمت های جدید اختلاف کمی با قیمت این محصولات در بازار آزاد دارد. با توجه به این موضوع، مدیران خودرو خواهان جلوگیری از کاهش قیمت خودروهای خود در بازار است. در این میان نظارتی روی این موضوع وجود ندارد و شرکت ها می توانند بدون هیچ دلیل منطقی نسبت به افزایش قیمت محصولات خود اقدام کنند. در گذشته این شرکت ها به بهانه افزایش قیمت ارز تصمیم به فروش خودروهای تولیدی خود با قیمت بالاتر گرفتند ولی هم اکنون با توجه به ثبات قیمت ارز در بازار آزاد، دلیل منطقی برای این افزایش وجود ندارد.

در حالی که وعده های زیادی در رابطه با کنترل قیمت خودروها در بازار آزاد توسط عرضه بیشتر توسط شرکت ها داده شده است، گزارش ها به مذاکره خودروسازان با وزارت صنعت اشاره می کنند. به نظر می رسد خودروسازان به دنبال افزایش قیمت کارخانه ای هستند که از ریزش بیشتر قیمت ها در بازار جلوگیری می کنند. صنعت خودروی ایران برخلاف گفته های گذشته، وابستگی زیادی به کشورهای دیگر دارد و تحریم ها باعث شده مردم هزینه سنگینی را برای جلوگیری از ورشکستگی آن متحمل شوند.

نظر شما درباره قیمت محصولات چری تیر ۹۸ چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# ahmad - 10,519 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,996 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 7,044 ترنج
  4. 4# Sajad - 6,632 ترنج
  5. 5# Milad7 - 6,144 ترنج
  6. 6# Pouya - 5,881 ترنج
  7. 7# _V_ - 5,177 ترنج
  8. 8# m.b - 4,788 ترنج
  9. 9# chalton - 4,198 ترنج
  10. 10# Mortazavi - 4,192 ترنج
کانال تلگرام ترنجی