پنج + 17 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تبلیغات اینستاگرام به بخش اکسپلور هم می آیند

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 2 دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

به استناد اخبار جدید، به نظر می رسد تبلیغات اینستاگرام در حال ورود به مرحله جدیدی هستند و قرار است در صفحه اکسپلور نیز نمایش داده شوند. تبلیغات اینستاگرام به بخش اکسپلور هم می آیند و در ادامه درباره آن صحبت خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

تبلیغات اکسپلور اینستاگرام

تبلیغات اکسپلور اینستاگرام

تبلیغات اکسپلور اینستاگرام

ظاهرا تبلیغات در اینستاگرام در حال ورود به مرحله جدیدی هستند. این شبکه اجتماعی به تازگی اعلام کرده تبلیغات آن به زودی به صفحه اکسپلور که کاربران از طریق آن مطالب تازه مرتبط با علایق خود را مشاهده می کنند نیز راه خواهد یافت. تبلیغات قرار نیست در خود صفحه اکسپلور ظاهر شوند، اما کاربر زمانی که روی پستی کلیک کرده و مشغول گشت و گذار می شود، با این تبلیغات مواجه خواهد شد.

این تبلیغات در قالب عکس و ویدیو خواهند بود و اولین تبلیغ که در قالب IGTV است، امروز به صورت زنده منتشر خواهد شد. تیم اینستاگرام طی هفته های آینده شرکای خود را با هدف تبلیغ در صفحه اکسپلور انتخاب خواهد کرد و این ویژگی طی ماه های آینده برای همه فعال خواهد شد.

Susan Buckner Rose، مدیر بازاریابی کسب و کار و محصولات طی مصاحبه ای با The Verge گفت:

صفحه اکسپلور جایی است که افراد برای گشت و گذار بیشتر و اکتشاف از آن استفاده می کنند و همین نکته آن را به یکی از عرصه های مناسب تبلیغات تبدیل می کند.

او صفحه اکسپلور را جایی دانست که بیشترین پذیرش تبلیغات ممکن است در آن رخ دهد، زیرا افراد در آن به دنبال یافتن صفحات یا افراد جدیدی هستند که آن ها را دنبال نمی کنند. یکی دیگر از نکات درباره تبلیغات اینستاگرام در صفحه اکسپلور آن است که اعضای تیم تبلیغاتی، هنوز اعلام نکرده اند که چرا این تبلیغات قرار نیست در خود صفحه به طور مستقیم ظاهر شوند.

اگرچه افراد از صفحه اکسپلور برای یافتن صفحات جدید مطابق سلیقه خود استفاده می کنند، با این حال ممکن است علاقه چندانی به دیدن تبلیغات بیشتر نداشته باشند. اینستاگرام اکنون نیز در استوری ها و صفحه فید به تبلیغات می پردازد، بنابراین ایده وارد کردن تبلیغات به صفحه اکسپلور ممکن است با شکست مواجه شود.

با این همه، اینستاگرام نیاز به تبلیغات دارد و اگر تبلیغ کندگان جدیدی به اینستاگرام و فیسبوک وارد شوند، اینستاگرام چاره ای به جز استفاده از عرصه های جدید برای تبلیغات نخواهد داشت. علاوه بر این، کاربران اینستاگرام هزینه ای برای استفاده از این برنامه پرداخت نمی کنند، بنابراین دیدن تعدادی تبلیغ در روز ممکن است معادل با پرداخت همین هزینه باشد.

نظر شما درباره تبلیغات اینستاگرام چیست؟ برای شما نمایش داده می شود؟

theverge

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. The Destroyer
  The DestroyerThe Destroyer
  ترنج لاگژری

  https://www.gsmarena.com/huawei_claims_2017_flagships_will_get_android_q-news-37811.php
  جناب عطایی گویا هواوی لیست گوشی های دریافت کننده android q رو بیشتر کرده.

 2. Amin B3DA
  Amin B3DAAminB3DA
  ترنجِ خیلی رسیده

  خرشون ع پل گذشت 🤦‍♂️
  عین اینجا شده یهو پر تبلیغ 😂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,908 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,910 ترنج
 3. 3# m.b - 12,617 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,719 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,368 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,500 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,868 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,601 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,589 ترنج
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی