5 × 5 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

فروش فوری سایپا شنبه ۱۸ خرداد برای پراید ۱۳۱ با قیمت ۳۳ میلیون تومان

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش فوری محصولات خود در ۱۸ خرداد ماه را اعلام کرد. در این فروش فوری خودرهای پراید ۱۳۱، پراید ۱۵۱ و تیبا ارایه می شوند. قیمت این فروش فوری سایپا در نوع خود جالب است. مثلا فروش فوری سایپا شنبه ۱۸ خرداد برای پراید ۱۳۱ با قیمت ۳۳ میلیون تومان انجام می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

شرایط و قیمت فروش فوری سایپا شنبه ۱۸ خرداد ۹۸

سایپا اعلام کرده است در طول فرآیند ثبت نام بایستی مجموعه ای از اطلاعات شخصی شامل اطلاعات شناسنامه ای، کدپستی، اطلاعات مربوط به آدرس، اطلاعات تماس و اطلاعات کارت بانکی را در فیلدهای مورد نظر وارد کند.

بر این اساس در پیش فروش شنبه ۱۸ خرداد ۹۸ سایپا خودرو تیبا 38 میلیون و 295هزار و 170تومان، سایپا ١٣١ به قیمت 33 میلیون و450هزار و 219 تومان، سایپا 151 به قیمت 36 میلیون و 282 هزارو 219 تومان فروخته می شود. البته همانطور که می بینید این پیش فروش هم هنوز آغاز نشده تمام شد و فقط پراید وانت برای سفارش در دسترس است.

ملاحظاتی در ارتباط با برنامه های فروش فوری سایپا
 • امکان استفاده از خدمات ویژه (بسته خدمت) گروه خودرو سازی سایپا برای کلیه خودروهای قابل عرضه بصورت اختیاری مهیا می باشد.
 • محدودیت كد ملی برای ثبت نام وجود دارد (هر كد ملی یك دستگاه). لازم به ذكر است متقاضیان محترم خرید خودرو كه از ابتدای سال 97 نسبت به ثبت نام یك دستگاه خودرو از محصولات گروه سایپا اقدام نموده اند، امكان ثبت نام در این شرایط فراهم نمی باشد.
 • با توجه به اعمال محدودیت كد ملی، در ثبت اطلاعات مشتری دقت لازم صورت پذیرد بدیهی است در صورت بروز هر گونه اشتباه در ثبت نام ، ضمن ابطال درخواست خرید ، مبلغ دریافتی عودت خواهد گردید .
 • ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امكان پذیر نمی باشد.
 • امكان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد .
 • بر اساس استقبال مشتریان نوع خودرو ، تعداد فروش و ظرفیت ثبت نام هر خودرو بصورت روزانه در سیستم فروش بارگذاری می گردد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  AlitiAliti
  ترنجِ رسیده

  4 یا 5 تومن وام هم داره ب اضافه 670 تومن بیمه بدنه ک ب قیمت اضافه میشه

 2. mTAAHAAm
  mTAAHAAmmTAAHAAm
  ترنجِ رسیده
  1
  1

  بجز 152 همه فروش ها ظرف کمتر از یک دقیقه تمام می شه.
  من اسکرین گرفتم هنوز ده و یک دقیقه نشده تمام شده.
  چندتا کافی نت تو شهر ما برای سایپا یک میلیون و برای ایران خودرو یک و پانصد می گیرند و تضمینی هر خودرویی که شخص بخواد ثبت نام می کنند.

 3. Avatar
  AlitiAliti
  ترنجِ رسیده

  سلامmtaa.خودتون برید توی سایت و فقط توی مشخصات شناسنامه و کارت ملی دقیق باشید.ادرسو بقیه چیزها قابل ویرایشِ توی نمایندگی.من5دقیقه توی سایت بودم و ثبت نام کردم اولین بار برای دوستم سه شنبه.
  توی شناسنامه شماره سریال قرمز رنگ و تاریخ صدور شناسنامه رو باید داشته باشید.من ادرسو قبلش کپی کردم تو گوشی و سریع وارد کردم.برای خرید شرایطی،دسته چک باید ب نام خودت باشه

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,766 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,863 ترنج
 3. 3# m.b - 12,538 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,669 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,258 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,439 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,844 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,570 ترنج
کانال تلگرام ترنجی