2 × یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جزئیات ثبت نام لاستیک برای رانندگان تاکسی با قمیت سال ۹۷ + آدرس سایت و جزییات

سینا عطایی

نوشته

10 ماه قبل | یک دیدگاه | اخبار داخلی ، حتما بخوانید ، خودرو

امروز مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران از آغار طرح ثبت نام لاستیک دولتی در اردیبهشت ۹۸ خبر داد که بر اساس آن تمامی دارندگان انواع تاکسی تهران می‌توانند لاستیک خودرو خود را با قیمت مصوب سال ۹۷ خریداری کنند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا جزئیات ثبت نام لاستیک برای رانندگان تاکسی با قمیت سال ۹۷ را به همراه آدرس سایت و جزییات مرور کنیم.

 

جزئیات ثبت نام لاستیک برای رانندگان تاکسی با قمیت سال ۹۷

مرادعلی امین وند، مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران در خصوص توزیع لاستیک دولتی برای تاکسیران‌ها اعلام کرد تمامی دارندگان انواع تاکسی تهران قادر خواهند بود برای دریافت لاستیک با کیفیت تولید روز به قیمت مصوب دولتی به سایت باشگاه رفاه تاکسیرانان تهران به آدرس زیر مراجعه کنند و مراحل ثبت نام را انجام دهند.

آدرس سایت ثبت نام لاستیک تاکسی دولتی اردیبهشت ۹۸ (کلیک کنید)

جزئیات ثبت نام لاستیک دولتی

مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران در ادامه افزود این امکان برای تاکسیرانان فراهم شده است تا تاریخ و آدرس محل دریافت لاستیک را انتخاب کنند و با به همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی، کارت ماشین و پروانه هوشمند تاکسیرانی، لاستیک خودرو خود را با نرخ دولتی دریافت نمایند. وی تاکید کرد ثبت نام برای دریافت لاستیک های دولتی رایگان است و تاکسیرانان دارای پروانه هوشمند می‌توانند لاستیک خودرو را با قیمت مصوب سال 1397 خریداری کنند که باید این مبلغ را فقط از طریق کارت بانکی هنگام دریافت لاستیک پرداخت کنند.

مرادعلی امین وند در ادامه بیان کرد از زمانی که توزیع لاستیک های دولتی ویژه تاکسیرانان برای نخستین بار در کشور از سوی سازمان تاکسیرانی تهران شروع شد، بیش از 60 هزار حلقه لاستیک با کیفیت داخلی به عنوان یکی از خدمات باشگاه رفاه تاکسیرانان تهران توزیع شده است. لازم به ذکر است در تهران حدود 80 هزار دستگاه تاکسی با کاربری‌ها و خدمات متفاوت وجود دارد و مدتی قبل نیز از سوی شهرداری تهران، باشگاه رفاه تاکسیرانان تهران با هدف ارائه خدمات رفاهی و حمایتی تاکسیرانان افتتاح شد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. silver30
  silver30silver30
  ترنجِ نرسیده  1  1

  خخخ اخبار داخلیووو

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 11,863 ترنج
 2. 2# Milad7 - 9,998 ترنج
 3. 3# Peiman - 8,023 ترنج
 4. 4# Sajad - 7,918 ترنج
 5. 5# _V_ - 7,601 ترنج
 6. 6# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 7. 7# m.b - 7,250 ترنج
 8. 8# نیما عرفانی - 5,999 ترنج
 9. 9# Pouya - 5,882 ترنج
 10. 10# Amir galaxy - 5,793 ترنج
کانال تلگرام ترنجی