نه − 9 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

افزایش قیمت لوزام یدکی خودرو برای چندمین مرتبه

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | اخبار داخلی ، خودرو

سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی خودرو گفت در حال حاضر قیمت قطعات یدکی خودرو به دلیل نرخ ارز افزایش پیدا کرده است و هم‌اکنون قیمت انواع قطعات داخلی وارداتی رشد ۱۰ درصدی را تجربه کرده‌اند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره افزایش قیمت لوزام یدکی خودرو برای چندمین مرتبه بیشتر صحبت کنیم.

مهدی کاظمی، سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی خودرو عنوان کرد نرخ ارز در بازار با نوسان مواجه است و افزایش آن بر روی قیمت انواع کالاها تاثیر مستقیم دارد. وی افزود دولت برای مدیریت قیمت‌ها می‌بایست مشکلات واردکنندگان قطعات خودرو را برطرف کند و همچنین از تولیدکنندگان نیز می‌بایست در تامین مواد اولیه حمایت شود. در حال حاضر تولیدکنندگان قطعات خودرو به سختی مواد اولیه را تامین می‌کنند و قیمت این مواد اولیه نیز با افزایش چندین برابری همراه بوده است. از این رو چنین مواردی بر روی بهای تمام شده قطعات خودرو تاثیر مستقیم می گذارند.

دلایل افزایش قیمت قطعات یدکی خودرو

سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی خودرو در خصوص دلایل افزایش بهای قطعات خودرو عنوان کرد افزایش نرخ ارز در تعیین قیمت لوازم یدکی خودرو بسیار تاثیرگذار است و در هفته گذشته به همین دلیل شاهد افزایش قیمت این کالاها بوده‌ایم. وی افزود در اسفند سال ۹۷ بهای قطعات خودرو تا حدودی تثبیت شده بود، اما نوسان نرخ ارز بر روی آن تاثیر گذاشت و در حال حاضر قیمت انواع قطعات داخلی و وارداتی خودرو تا ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

نظر شما درباره افزایش قطعات یدکی خودرو چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  خدا نکنه که ماشینت تعمیر بخواد 😨

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,672 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,823 ترنج
 3. 3# m.b - 12,501 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,633 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,176 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,399 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,813 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,553 ترنج
کانال تلگرام ترنجی