13 − 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

سه نفر از اعضای اصلی تیم طراحی جانی آيو، شرکت اپل را ترک کردند

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 2 دیدگاه | اپل

همان طور که می دانید، جانی آیو به همراه افرادی که تحت نظر او کار می کنند، مسئولیت طراحی محصولات اپل را بر عهده دارند. طبق آخرین گزارش وال استریت ژوزرنال، سه نفر از اعضای اصلی این تیم که جزء پرسنل کلیدی به حساب می آیند، به تازگی کمپانی اپل را به مقصد نامعلومی ترک کردند و حدود 50 سال سابقه درخشان در این زمینه را با خود به همراه بردند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

طبق این نوشته، ریکو زورکندورفر و Daniele De Liliis که جمعا حدود 35 سال در شرکت اپل مشغول به کار هستند، تیم طراحی اپل را ترک کردند و Julian Honig نیز در نظر دارد تا طی ماه های آينده، به آنها ملحق شود.

از گوشه و کنار به گوش می رسد که جانی آيو، افراد جدیدی را در بخش طراحی صنعتی استخدام کرده و همین موضوع باعث شده تا نفرات یاد شده تصمیم به ترک شرکت اپل بگیرند.

جانی آیو

جانی آیو

استیو جابز در دوران مدیریت خود، تیم طراحی وسخت افزار را همواره در کنار تیم نرم افزار نگه می داشت و به صورت روزانه روی آخرین فعالیت های آنها نظارت داشت. به این ترتیب آنها از هماهنگی فوق العاده ای بهره مند بودند و همین موضوع نیز باعث شده بود تا شرکت اپل، به عنوان خانه اصلی بسیاری از کارمندان به حساب آید. در ده سال اخیر، تعداد کمی از کارمندان تصمیم به ترک کوپرتینو گرفته اند.

دنی کاستر و کریستوفر استرینگر، دو تن از افرادی هستند که به ترتیب با 23 و 21 سال حضور در تیم طراحی کمپانی اپل، سابقه درخشانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و بعد از این مدت، تصمیم به ترک این شرکت گرفته و کار خود را در محلی دیگر آغاز کرده اند.

جانی آیو در سال 2015، تمرکز روزانه خود از تیم طراحی را قطع کرد و به صورت کامل روی پروژه طراحی اپل پارک مشغول شد. ریچارد هوارث در این مدت دو ساله، مسئولات وی را بر عهده داشت تا اینکه در دسامبر 2017، جانی آیو مجددا به محل سابق خوود بازگشت.

نظر شما درباره این اتفاق چیست؟

idownloadblog

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  Amir HosseinAmir Hossein
  ترنجِ رسیده
  14

  این تغییرات یا پوست اندازی اپله یا آغاز دوره افول با خروج افراد با تجربه

 2. Avatar
  ShiralShiral
  ترنجِ رسیده
  9
  1

  بعیده با چالش خیلی بزرگی مواجه بشه همون جوری که استیو جابز رفت و شاید طراحی های بروزتری هم دیدیم اما استارت با اون اعجوبه بود.اما اگر بدلایل مشکلات مدیریتی باشه لطمه بزرگی وارد خواهد شد.با کوله باری از تجربه می‌توانند هر شرکت کوچکی را در صورت داشتن بستر مناسب در عرض چند سال به یک ابرقدرت تبدیل کنند.فردا اگر دیدید سر از یک شرکت رقیب چینی سر در آوردن تعجب نکنید چون این مدل خروج احتمال دلخوری بودنش بیشتره

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,529 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,309 ترنج
 3. 3# m.b - 11,629 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,171 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,270 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 8,719 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 8,696 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,486 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی