پنج × یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تخلف در فضای مجازی به آیین‌نامه انضباطی دانشجویان اضافه می شود

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 8 دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: رسیدگی و برخورد با تخلفات دانشجویان در فضای مجازی به اصلاحات آیین‌نامه انضباطی دانشجویان، اضافه شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره اینکه تخلف در فضای مجازی به آیین‌نامه انضباطی دانشجویان اضافه می شود، صحبت کنیم.

آقای نوذری در مورد تغییرات جدید در آیین‌نامه انضباطی دانشجویان، اظهار کرد: آیین‌نامه انضباطی دانشجویان با اصلاحیه جدید تغییرات زیادی نکرده است، برخی اصلاحات در حد تغییر کلمات بود و در واقع اصلاحات پیچیده‌ای در آن اعمال نشد.

وی خاطرنشان کرد: برخی موارد مانند رسیدگی به تخلفات در فضای مجازی یا پژوهشی و مواردی که از سال 78 تاکنون در این آیین‌نامه تغییر نکرده بود، اصلاح شد. این مسئول سازمان امور دانشجویان در مورد تخلفات دانشجویان در فضای مجازی به برخی موارد اشاره کرد و گفت: انتشار عکس‌های غیراخلاقی یا مرتکب شدن کار خلاف اخلاق در فضای مجازی همچنین انتشار تصاویر نامناسب در کانال‌های اطلاع‌رسانی، شامل برخوردهای انضباطی با دانشجویان می‌شود.

ویدیو IGTV در فید اینستاگرام

نوذری در مورد تخلفات پژوهشی، اظهار کرد: آیین‌نامه انضباطی دانشجویان پیش از این به تخلفات پژوهشی نپرداخته بود و صرفاً تخلفات آموزشی و اخلاقی را مدنظر داشت که با اصلاحیه جدید، تخلفات پژوهشی و علمی در پایان‌نامه و مقاله که قانون آن هم مصوب شده است، در این آیین‌نامه گنجانده شد.
به گفته وی، برخوردهای انضباطی با دانشجویان هیچ تغییری نکرده و طبق روال گذشته به تخلفات رسیدگی می‌شود.
به گزارش ایرنا، جلسه 325 شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، آیین‌نامه انضباطی دانشجویان را اصلاح کرد. اصلاحات این آیین‌نامه از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به این شورا ارسال شده بود.

نظر شما درباره این اتفاق چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  3INAseybey
  ترنجِ نرسیده
  24
  4

  آدم حوصلش سر میره از زندگی کردن تو ایران
  یعنی قشنگ مشکله هر غلطی بخوای بکنی ، بخوای پیشرفت کنی ، بخوای یه اپ رو گوشیت نصب کنی ، بخوای یه پست بزاری ، بخوای گوشی بخری ، بخوای بری بمیری : یه دردسری داری
  یه سری هم هستن از این وضعیت خیلی راضی ان
  ببخشید دیگه دلم خیلی پره نتونستم ننویسم

 2. milad7ir
  milad7irmilad7ir
  ترنج لاگژری
  17
  2

  مگه مهد کودکه 🤣 عجب داستانی داریم با اینا 👳🏻‍♂️

 3. Avatar
  pedram_01pedram_01
  ترنجِ رسیده
  2
  1

  ابلاغيه : مالک خودرو شماره _______ايران72 در خودرو شما جرم کشف حجاب صورت گرفته است . لذا ضمن اخطار مبني بر عدم تکرار ، ابلاغ مي گردد حداکثر ظرف 72 ساعت جهت رسيدگي به پليس امنيت اخلاقي محل سکونت خود مراجعه نماييد .

 4. Avatar
  pedram_01pedram_01
  ترنجِ رسیده
  2
  1

  دوستان این دیگ چیه ؟ تاحالا نشنیده بودم همچین چیزیو . کلا داریم تو زندان زندگی میکنیم والا زندانی های توی خارج از ما راحت تر زندگی میکنند

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,529 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,309 ترنج
 3. 3# m.b - 11,629 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,171 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,270 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 8,717 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 8,696 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,486 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی