19 + 10 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

توقف تولید پراید و جایگزین شدن با تیبا و کوییک در دید سایپا است

سینا عطایی

نوشته

4 ماه قبل | 2 دیدگاه | اخبار داخلی ، خودرو

سخنگوی کمیسیون صنایع با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون متبوع خود از شرکت سایپا گفت: طبق اظهارات مدیرعامل سایپا تولید از گردونه تولید حذف، و خودرو تیبا یا کوئیک جایگزین آن می شود. در حقیقت گفته می شود که توقف تولید پراید و جایگزین شدن با تیبا و کوییک در دید سایپا است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

ولی ملکی درباره دستور روز دوشنبه جلسه کمیسیون صنایع اظهارداشت: اعضای کمیسیون صنایع عصر امروز برای بازدید از شرکت خودروسازی سایپا به این شرکت رفتند و مدیرعامل این شرکت گزارشی از فعالیت ها و برنامه های آتی خود ارائه کرد.

ملکی با اشاره به گزارش مدیرعامل سایپا گفت: شرکت سایپا تولید خود را از روزی ۶۰۰ خودرو به ۲ هزار خودرو افزایش داده است تا بتواند به تعهدات خود عمل کند.

توقف تولید پراید و جایگزین شدن با تیبا و کوییک

پراید ۱۳۲

پراید ۱۳۲

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس اضافه کرد: امروز همچنین مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا به سوالات برخی نمایندگان پاسخ داد و قرار شد پاسخ برخی دیگر از نمایندگان را به صورت مستند و درقالب گزارش مکتوب ارائه کند.ملکی ادامه داد: از مدیرعامل سایپا خواسته شده تا به تعهدات خود در قبال فروش خودرو عمل کنند تا سر مردم در این میان بی کلاه نماند.سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: پس از استماع گزارش مدیرعامل سایپا، نمایندگان از خطوط تولید خودروهای تیبا و کوئیک بازدید کردند.

متاسفانه درباره موضوع توقف تولید پراید و جایگزین شدن با تیبا و کوییک اطلاعات دقیقی در دست نیست اما می دانیم که این برنامه در دید سایپا هست. نظر شما چیست؟ به نظر می رسد که با این تصمیم حداقل هزینه برای خرید یک خودرو نو باید به بالای ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان برسد!

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Shiral
  ترنجِ رسیده  19  0

  هیچی بلانسبت خورجین خر رو عوض میکنند بهمون دوبله میندازند.خداقوت پهلوون

 2. atoranji
  ترنجِ نرسیده  12  1

  به امید تخته و گل گرفته شدن صنعت لگن و فرغون سازی
  قطعا اون روز بهترین روز زندگیم خواهد بود

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 9,914 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,625 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,136 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 4,538 ترنج
 7. 7# Mortazavi - 4,172 ترنج
 8. 8# =V= - 4,074 ترنج
 9. 9# m.b - 3,860 ترنج
 10. 10# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
کانال تلگرام ترنجی