هفده − شش =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تعداد لایک پست ها در اینستاگرام دیگر نشان داده نخواهد شد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 4 دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی باید نگاهی به خود داشته باشند و تلاش کنند که شکل تازه‌ای از ارتباط جمعی را ارائه دهند. اینستاگرام هر چند آرام، اما به فکر مخفی کردن تعداد لایک‌ها است. به نظر می رسد که به زودی دیگر تعداد لایک پست ها در اینستاگرام دیگر نشان داده نخواهد شد و در ادامه با هم درباره آن ها صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاری لحظات زندگی را آسان‌تر کرده است. اما پدیده لایک گرفتن باعث شده که این شبکه‌ها به چیزی فراتر از مکانی برای اشتراک لحظات باشد. این شبکه‌ها تبدیل به منبعی از اضطراب و همچنین درآمد شده‌اند. اما مخفی کردن لایک اینستاگرام می‌تواند راه‌حلی تازه باشد.

تعداد لایک پست ها در اینستاگرام دیگر نشان داده نخواهد شد

اینستاگرام مدتی است که به چنین ایده‌ای فکر می‌کند. با مخفی کردن لایک اینستاگرام دیگر بیننده و فالوور شما نمی‌تواند مشخصا ببیند که چند نفر پست شما را لایک کرده‌اند. یک برنامه‌نویس امروز این قابلیت را مشاهده کرده بود. به گفته این برنامه‌نویس، اینستاگرام به او گفته که با این برنامه، قصد بر این است که دنبال‌کنندگان محتوای شما را مشاهده کنند و کاری به میزان لایک‌ها نداشته باشند. تنها کسی که یک محتوا را پست می‌کند امکان مشاهده لایک را خواهد داشت.

لایک پست اینستاگرام

لایک پست اینستاگرام

البته به گزارش The Verge اینستاگرام تست این قابلیت را تایید نکرده است. طبق بیانیه اینستاگرام، این شرکت فعلا به دنبال تست نیست. اما به صورت مداوم به فکر ایجاد یک چالش تازه است.

با این حال، مشاهدات یک تست کوچک وجود دارد. همچنین مدتی پیش Independent گزارش کرد که دفتر اطلاعات و داده بریتانیا پیشنهاد داده که شبکه‌های اجتماعی برخی قابلیت‌ها را حذف کنند. این دفتر به اینستاگرام و اسنپ‌چت اعلام کرده که بهتر است قابلیت لایک را حذف کند تا کاربران بی‌محابا به دنبال پست کردن محتوای مداوم نباشند. این پیشنهاد این بنیاد، برای این است که از امنیت کاربران کم‌سن چنین پلتفرم‌هایی محافظت شود.

لایک پست اینستاگرام

لایک پست اینستاگرام

مخفی کردن تعداد لایک‌ها در اینستاگرام یک برگ تازه در زمینه شبکه‌های اجتماعی خواهد بود. در حقیقت تعداد لایک یک پست مطمئنا همانطور که گفتیم یک منبع از اضطراب است و بر روی روان آدمی تاثیرگذار خواهد بود. اما در عین حال کاربر را تشویق می‌کند که بیشتر محتوای خود را به اشتراک قرار دهد. البته که لایک در مواردی همانند یک سوراخ خرگوش عمل خواهد کرد و ورود به آن ورود به یک دنیای دیگر است. ممکن است با گیر افتادن در چنگال «لایک‌گیری» شروع به پست کردن محتوایی کنید که از اعتبار و واقعی بودن زیادی برخوردار نباشد و بیشتر ظاهر جالبی داشته باشد. چنین محتوایی مطمئنا طی مرور زمان تاثیر مخربی بر روی کاربر و زندگی منتشرکننده خواهد داشت.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این تغییر چقدر از سوی کاربران قابل پذیرش باشد؟ برای شما چطور به نظر می رسد؟

theverge

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  mostafa3mostafa3
  ترنجِ خیلی رسیده
  23

  اینجوری بهتره
  تا این دخترا فول عکس نزارن واسه لایک
  یک مشت بی جنبه
  تعداد فالوور هم مخفی کنند تا تکمیل بشه 🤫

 2. milad7ir
  milad7irmilad7ir
  ترنج لاگژری

  ایده بدی نیست!🤔

 3. Avatar
  afsoongaregisooafsoongaregisoo
  ترنجِ نرسیده

  فیلترش کنند راحت بشیم .یه دنیای دروغی و پراز کثافت کاری .ایرانی ها بلد نیستن از شبکه اجتماعی استفاده کنند .نقاش و دکتر و پرفسور و شاعر صدتا فالور داره اونوقت یکی که می گو….زه یک ملیون فالور هخخ

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,721 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,843 ترنج
 3. 3# m.b - 12,513 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,653 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,211 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,425 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,833 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,558 ترنج
کانال تلگرام ترنجی