11 + هجده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

هشدار طوفان تهران امروز ۵ فروردین ۹۸

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | اخبار داخلی

پس از سیل گلستان و سیل شیراز امروز بحران به تهران رسیده و هشدارهایی مبنی بر احتمال طوفان و سیل در تهران برای امروز ۵ فروردین ۹۸ منتشر شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

هشدار طوفان تهران امروز ۵ فروردین ۹۸

الهام فحاری عضو شورای شهر تهران در حساب توییتری خود نوشت:

ساعت ۱۷ امروز تهران توفان سنگینی را تجربه خواهد کرد. پیش از توفان از خودروها خارج شده باشید و در مکان‌های امن پناه بگیرید. از حضور در سازه‌های فلزی بی‌حفاظ، و فضای باز خودداری کنید.

وی در ادامه نوشت:

فرمانداری‌های تهران، ری و شمیرانات و نیروهای شهرداری تهران آماده‌باش کامل هستند. لایروبی مسیرها، روددره‌ها، مسیل‌ها چک شده، نیروهای مدیریت شهری برای جلوگیری از حضور مردم در محوطه‌های پرخطر مستقر هستند.

هشدار سل تهران امروز ۵ فروردین ۹۸

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت که برپایه اعلام سازمان هواشناسی کشور مبنی بر ورود سامانه های بارشی از سمت جنوب و غرب کشور و گسترش آن به استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب و ارتفاعات البرز در استان تهران احتمال بارش شدید باران و وقوع سیلاب در رودخانه ها و مسیل های سطح استان وجود خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران نسبت به بارش شدید باران و سیلابی شدن رودخانه های استان در روزهای پیش رو هشدار داد.

سید حسن رضوی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران اظهار داشت: برپایه اعلام سازمان هواشناسی کشور مبنی بر ورود سامانه های بارشی از سمت جنوب و غرب کشور و گسترش آن به استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب و ارتفاعات البرز در استان تهران احتمال بارش شدید باران و وقوع سیلاب در رودخانه ها و مسیل های سطح استان وجود خواهد داشت.

وی افزود: باتوجه به شرایط بارشی در فصل بهار، امکان وقوع سیلاب های مخرب در سطح حوضه های آبریز، رودخانه ها و مسیل های استان تهران دور از ذهن نیست.

همچنین بخوانید:

اخطاریه شماره چهار سازمان هواشناسی

هشدار وقوع سیل در ۱۲ استان کشور در ۳ روز آینده فروردین ۹۸

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران با هشدار به مسافران و گردشگران گفت: گردشگران که در این روزها قصد تفریح در اطراف رودخانه ها و مسیل های اطراف تهران را دارند، باید نسبت به هشدارهایی که توسط سازمان های مربوطه اعلام می شود توجه جدی داشته باشند.

رضوی با بیان اینکه اکیپ های گشت و بازرسی آب منطقه ای تهران جهت پایش رودخانه ها وسیلاب های احتمالی حضور میدانی دارند، ادامه داد: عدم توقف و نصب چادرهای مسافرتی در اطراف و بستر رودخانه ها حتی رودخانه ها و مسیل های خشک، عبور نکردن از عرض جریان های سیلابی و توقف در کنار جریان سیلاب برای مشاهده و یا تصویربرداری و توجه جدی به هشدارهای مسوولان و ماموران در هنگام وقوع سیل، باید مورد توجه جدی گردشگران قرار داشته باشد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران همچنین در پایان یادآور شد: بنرهای هشدار سیل در حاشیه رودخانه ها و محل های ورودی مکان های گردشگری نیز توسط این شرکت نصب شده است که شهروندان بایستی به آن ها توجه ویژه ای داشته باشند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. aadelaadel
  ترنجِ نرسیده  9  5

  بله همین طور که میبینید مردم شهر های دیگه انسان نیستند که این اقدامات رو برای اونها بکنن
  چقدر تبعیض آخه؟
  اگه تهرانم سیل بیاد دیگه عمرا کمکی به شهر های دیگه بشه

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 12,519 ترنج
 2. 2# Milad7 - 11,894 ترنج
 3. 3# m.b - 8,830 ترنج
 4. 4# Sajad - 8,545 ترنج
 5. 5# Peiman - 8,025 ترنج
 6. 6# _V_ - 7,937 ترنج
 7. 7# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 6,867 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 6,490 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 6,010 ترنج
کانال تلگرام ترنجی