چهار × سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

پشتیبانی از نرم افزار Inbox گوگل تاریخ ۱۳ فرودین از دسترس خارج می شود

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | گوگل

گوگل مدتی قبل تایید کرد که اپلیکیشن محبوب ایمیل این شرکت موسوم به Inbox by Gmail در بهار ۲۰۱۹ به کار خود پایان می‌دهد. این شرکت در خبر اولیه خود اشاره‌ای به تاریخ دقیق این اتفاق نکرده بود، اما امروز اعلام شد که اپلیکیشن مذکور به صورت رسمی در تاریخ ۲ آوریل (۱۳ فروردین) متوقف خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

اینباکس

اینباکس

بر اساس اطلاعیه‌ای که در چند ساعت گذشته برای کاربران اپ Inbox فرستاده شده، گوگل در نظر دارد تا ظرف ۱۵ روز آینده فعالیت اپلیکیشن خود را متوقف کند. بدین ترتیب Inbox by Gmail نیز همزمان با گوگل پلاس در تاریخ ۲ آوریل از دسترس خارج می‌شود.

پیش از این فقط اعلام شده بود که اپ مذکور در انتهای ماه مارس از کار خواهد افتاد، ولی حالا در اطلاعیه جدید این برنامه آمده است:

این اپلیکیشن تا ۱۵ روز دیگر از دسترس خارج می‌شود. قابلیت‌های محبوب این برنامه در اپلیکیشن Gmail هم وجود دارد. پیغام‌های شما در آن اپلیکیشن منتظرتان خواهند بود.

در کنار این اعلان، لینکی توسط گوگل در اختیار کاربران قرار داده شده که با کمک آن می‌توانند اپلیکیشن Gmail را باز کنند. بدیهی است که این شرکت به مرور قابلیت‌های بیشتری را از اپ Inbox به Gmail منتقل می‌کند، ولی در این میان به هر حال ممکن است بعضی از قابلیت‌ها از دست برود. خوشبختانه اما گوگل می‌گوید شدیدا مشغول کار است تا قابلیت‌های بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

شما از اینباکس گوگل استفاده می کردید؟ طراحی جدید نرم افزار Gmail را تجربه کرده اید؟

9to5google

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 15,573 ترنج
  2. 2# ahmad - 13,916 ترنج
  3. 3# m.b - 11,029 ترنج
  4. 4# Sajad - 9,807 ترنج
  5. 5# _V_ - 8,466 ترنج
  6. 6# Amir galaxy - 8,455 ترنج
  7. 7# Mahdi - 8,187 ترنج
  8. 8# The Destroyer - 8,099 ترنج
  9. 9# Peiman - 8,082 ترنج
  10. 10# نیما عرفانی - 8,059 ترنج
کانال تلگرام ترنجی