یک × یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تمام اطلاعات شبکه اجتماعی مای اسپیس (My Space) حذف شد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

مای اسپیس (My Space) یک شبکه اجتماعی است که از سال ۲۰۰۳ فعالیت می کند و حالا خبر می رسد که تمام اطلاعات موجود در شبکه اجتماعی مای‌اسپیس Myspace از جمله میلیون‌ها فایل موسیقی، تصویر و ویدئو که قبل از سال 2016 میلادی در آن بارگذاری شده است، از سرورهای این وب‌سایت حذف شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

مقامات این شرکت جایگزینی سرورهای معیوب را که بیش از یک سال قبل انجام گرفته است، به عنوان دلیل پاک شدن اطلاعات معرفی کردند. بنابر اعلام شرکت، فایل‌های موسیقی برای همیشه از سرورها پاک شده‌اند؛ اما قرار است با استفاده از سیستم‌های پشتیبان، باقی اطلاعات کاربران در آینده به طور کامل حفظ شود.

مای اسپیس

مای اسپیس

در این رخداد، بیش از 50 میلیون آهنگ از 14 میلیون هنرمند که در آرشیوهای آنلاین ذخیره شده بود،‌ از بین رفته است. با وجود این که بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی را ترک کرده و به سراغ فیسبوک رفته‌اند، تعداد زیادی از کاربران همچنان از این وب‌سایت استفاده می‌کنند و بسیاری از موسیقی‌دانان فعال در این شبکه اجتماعی را دنبال می‌کنند.

پاک شدن اطلاعات کاربران در مای‌اسپیس Myspace بی‌سابقه نیست. در سال 2013 میلادی راه اندازی مجدد این شبکه اجتماعی منجر به از بین رفتن اجتماعات کاربران شد و گروه‌های موسیقی ناچار به راه‌اندازی مجدد اجتماعات کاربری شدند. در آن زمان نیز بخش زیادی از محتوای متنی این شبکه اجتماعی از بین رفت، اما فایل‌های موسیقی و تصاویر دست‌نخورده باقی ماند.

شما در شبکه اجتماعی مای اسپیس (My Space) فعالیت داشته اید؟ نظر شما درباره این اتفاق چیست؟ روزی شاید این اتفاق برای شبکه های اجتماعی شناخته شده این روزهای ما هم انتفاق بیفتد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 18,673 ترنج
  2. 2# ahmad - 15,249 ترنج
  3. 3# m.b - 13,132 ترنج
  4. 4# Sajad - 11,009 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,929 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,905 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,987 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,798 ترنج
  9. 9# Dr.Nazer - 8,683 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,647 ترنج
قاصدک 24
تبلیغات ترنجی
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی