نوزده − 12 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

شخصیت شما با انتخاب برند موبایل شما تا حدودی مشخص می شود

نوشته

2 سال قبل | 43 دیدگاه | مطالب ترنجی

انتخاب برندهای مختلف برای خرید گوشی ‌های موبایل برای بسیاری از افراد تنها به کارایی آنها خلاصه می‌شود، اما برای تعداد زیاد دیگری نیز آنها می‌توانند دریچه‌ای به روحیات درونی ذهن‌شان باشد. در این مطلب می‌خواهیم ببینیم طرفداران هر برند چه مشخصه‌های احساسی و ویژگی‌های شخصیتی دارند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

ممکن است که شما خودتان متوجه نباشید اما گوشی های هوشمند شما تنها یک وسیله‌ی همراه برای جستجوی اینترنت و تماس گرفتن نیستند، در واقع آنها می‌توانند پنجره‌هایی به درون روحیات شخصی شما باشند که رازهایی از زندگی شما را برملا می‌کند. در واقع این محصولات محبوب کوچک و دوست داشتنی که همیشه و همه جا همراه شما هستند بر روی بدنه خود برندهایی دارند که انتخاب هر برند می‌تواند نشان‌دهنده برخی از مشخصه‌های ذاتی شما باشد. در ادامه می‌خواهیم ببینیم انتخاب هر برند از گوشی های موبایل چه ویژگی‌هایی درباره روحیات و ویژگی‌های زیستی آن فرد را برملا می‌کند:

اگر یک گوشی آیفون دارید، پس:

زمانی که شما در آینه به خود نگاه می‌کنید از چیزی که می‌بینید راضی هستید. شما دقیقا همان فردی هستید که می‌خواستید باشید و حتی نواقص جزئی شما نیز در واقع شما را بهتر نشان می‌دهند! به هر حال هیچکس کامل نیست و شما تا حداکثر جای ممکن به بهترین شکل خود نزدیک شده‌اید. زمانی که یک دوست به شما می‌گوید که آنها درباره یک چیز چگونه فکر می‌کنند، شما قسمتی از زمان ارزشمند خود را صرف می‌کنید تا آنها را اصلاح کنید و به آنها بگویید که احساس واقعی آنها چه باید باشد و البته آنها قدردان این حرکت شما هستند، به هر حال آنها افتخار این را دارند که دوست شما باشند! این نزدیک بودن به حد ایده‌آل باعث شده است که شما لازم نباشد زحمت زیادی برای به دست آوردن چیز‌های مختلف بکشید، زیرا اکثر آنها به طور پیش‌فرض به شما تقدیم شده‌اند. در واقع این شما هستید که واقعا در حال زندگی کردنید!

اگر یک گوشی سامسونگ دارید، پس:

گلکسی نوت ۹ سفید

گلکسی نوت ۹ سفید

شما در یک خانواده مرفه بزرگ شده و اکثر مشکلاتی که برایتان پیش آمده است را با خرج کردن مقداری پول رفع کرده‌اید. شما می‌خواهید همه چیز را داشته باشید و از این که از پشتوانه مالی خود برای پیش افتادن نسبت به رقبا استفاده کنید خجالت‌زده نیستید. تمرکز و توجه شما معمولا بین چند پروژه تقسیم شده است و البته معمولا همه چیز آن طور که شما برنامه‌ریزی کرده‌اید پیش نمی‌رود. چیزهایی در گذشته شما وجود دارد که امیدوارید آنها را فراموش کنید اما باز هم یک نفر پیدا می‌شود که چیزی برای اذیت شما از گذشته‌تان پیدا کند! با وجود تمام ضعف‌ها، پشتیبانی قدرتمند خانواده‌تان شما را همواره به جلو می‌راند و در این راه بر روی هر کسی که مانع رسیدن به اهدافتان شود، به راحتی پا می‌گذارید!

اگر یک گوشی سونی دارید، پس:

شما تغییر را دوست ندارید؛ زمانی که شما یک چیزی را پیدا می‌کنید که به آن علاقه دارید، بدون در نظر گرفتن هر دلیل و مشکلی با آن می‌مانید! شما زیبایی را در جایی که دیگران ناامید شده‌اند، پیدا می‌کنید و اهمیتی هم نمی‌دهید که انتخاب‌هایتان نامعمول باشند. وفاداری برای شما بسیار مهم است حتی زمانی که نیازهایتان توسط افرادی که آنها را دوست دارید، نادیده گرفته شوند. شما از اعتماد به نفسی که به شما کمک می‌کند از پوسته محافظتی خود بیرون بیاید و به اهدافتان برسید، برخوردار نیستید و همین هم مانع دست‌یابی به غرور و شادی می‌شود. پدر و مادر شما همواره شما را صدا می‌زنند و می‌گویند: «پس چه زمانی می‌خواهی شبیه برادرت شوی؟ ببین چقدر موفق است. ما نمی‌توانیم تا ابد به تو پول قرض دهیم. زندگیت را جمع و جور کن!» البته همین هم باز بیشتر از قبل شما را از تلاش باز می‌دارد، به جای اینکه بخواهد برای تلاش بیشتر به شما انگیزه بدهد!

اگر یک گوشی ال جی دارید، پس:

ال جی جی ۸

ال جی جی ۸

شما فکر می‌کنید که مدام به دور خود در حال چرخیدن هستید و در هیچ‌کدام از قسمت‌های زندگی‌تان پیشرفت خاصی را نمی‌بینید. البته شما می‌خواستید این چرخه معیوب را با تجربه کردن چیز‌های جدید از بین ببرید، اما در این راه هم موفق نشده‌اید. شما معمولا دوست داشته‌اید که با جمع افراد باحال و موفق همراه شوید که البته این بار هم ناموفق بوده و این هم باعث شده که بیشتر از قبل آن را بخواهید! بنابراین تلاشتان را دو چندان می‌کنید، اما این تلاش‌ها تا وقتی ادامه پیدا می‌کند که شما سرانجام متوجه شوید باید ابتدا خودتان را دوست داشته باشید تا از دیگران هم انتظار داشته باشید شما را دوست داشته باشند. بنابراین مسیر ارتقای شخصی خودتان را دنبال کنید؛ شما یک ماجراجویی طولانی و شگفت انگیز پیش روی خود دارید و البته اراده قوی به شما کمک می‌کند!

اگر یک گوشی وان پلاس دارید، پس:

شما جوان هستید و جاه‌طلبی‌های بسیاری دارید که برای آینده‌ی روشن به آنها امیدوارید. مردم معمولا به خاطر کاریزمای طبیعی شما با شما دوست می‌شود. البته شما اصرار نمی‌کنید که همه دوست‌تان داشته باشند، اما این موضوع تا زمانی صدق می‌کند که آنهایی که برایتان مهم هستند، در گروه دوستان‌تان حضور داشته باشند! شما یک استعداد طبیعی در ورزش و فعالیت‌های بدنی دارید و با نصف تلاش دیگران می‌توانید به اهداف خود برسید. شما معمولا دوست دارید موارد مختلف را با پیچیدگی‌های خاصی همراه کنید و البته همواره بر سر باورهای شخصی خود می‌مانید که البته همین هم تا به حال برای شما کار کرده است.

اگر یک گوشی هواوی دارید، پس:

عمر باتری هواوی میت ۲۰ ایکس

عمر باتری هواوی میت ۲۰ ایکس

معمولا اکثر همشهری‌هایتان به شما به چشم یک خارجی نگاه می‌کنند و اکثر اهدافی که به آن دست پیدا کرده‌اید، با شک و تردید دیگران مواجه می‌شود. شما سال‌ها برای تغییر دیدگاه مردم نسبت به خودتان تلاش کرده و درست زمانی که در حال به دست آوردن احترام آنها بوده‌اید چیزی از گذشته‌تان سر رسیده و تقریبا تمام دستاوردهای تا آن روزتان را از بین برده است! البته نظر دیگران برای شما در بالاترین درجه‌ی اولویت قرار ندارد ،برای این که همواره مکان‌های جدیدی وجود دارد که می‌توانید از نو شروع کنید و پیش مردم جدید و آنهایی که هیچ پیش‌زمینه ذهنی مشکوکی به شما ندارند، بیش از همه سال‌های گذشته موفق شوید!

اگر یک گوشی موتورولا دارید، پس:

شما اهمیت چندانی به دیگران نمی‌دهید بنابراین برای شما هم اهمیتی ندارد که آنها درباره شما چه فکری می‌کنند! زمانی که می‌خواهید به بیرون بروید هر لباس و پوششی که احساس راحتی کنید را برمی‌دارید و اهمیتی به اینکه قسمت‌های مختلف این لباس‌ها چقدر به هم می‌آیند نمی‌دهید. شما معمولا شغلتان را زود به زود عوض می‌کنید که البته این مانع این می‌شود که یک زندگی اجتماعی فعال و پایدار داشته باشید. البته این هم برای شما نقطه منفی مهمی محسوب نمی‌شود زیرا تعامل با مردم برایتان چندان اهمیتی ندارد، در نتیجه در روزهای تعطیل و مناسبت‌ها شما معمولا توسط دیگران فراموش می‌شوید و تنها تماس‌هایی از مادر خود و تعدادی از نزدیک‌ترین دوستان‌تان دریافت می کنید. پیام‌های تبریک بر روی فیسبوک و دیگر صفحات اجتماعی شما تنها توسط افرادی ارسال می‌شود که از طریق خود نرم‌ افزار به آنها یادآوری شده است! البته این هم مهم نیست زیرا شما به همین زندگی که اکنون دارید راضی هستید.

اگر یک گوشی بلک بری دارید، پس:

بلک بری کی 2 ال ای (BlackBerry KEY 2 LE)

بلک بری کی 2 ال ای (BlackBerry KEY 2 LE)

بیایید با هم صادق باشیم، شما به کار خود اعتیاد دارید. شما در طول روز از طریق ایمیل و پیام‌های متنی بیشتر پیام‌هایتان را انتقال می‌دهید تا اینکه بخواهید به طور مستقیم با افراد صحبت کنید. شما زمان زیادی را در اداره می‌گذرانید و به همین دلیل نسبت به وقایعی که اطرافتان رخ می‌دهند چندان آگاه نیستید. زمانی که فردی به شما می‌گوید بیا به بیرون برویم و خوش بگذرانیم، این در ذهن شما به معنای آن است که آنها یک قابلیت جدید در نرم افزار اکسل پیدا کردند که می‌خواهند شما را شگفت‌زده کنند و البته زمانی که با خوراکی و بطری‌های نوشیدنی مواجه می‌شوید، متوجه خواهید شد که چقدر تصور پوچی داشته‌اید! البته خوشبختانه شما هنوز شرکت خود را حفظ کرده‌اید، بنابراین هر زمانی که از جنبه اجتماعی زندگی در اطراف‌تان ناامید شدید، می‌توانید به زیست‌گاه طبیعی خود برگردید!

اگر یک گوشی شیائومی دارید، پس:

روحیه فروتنی و تلاشگر شما یک درس بسیار با ارزش به شما داده است: برای اینکه در زندگی چیزهایی به دست آورید شما باید کار کنید و به سختی کار کنید. شما تقریبا از صفر شروع کرده‌اید، اما تلاش‌های بی‌پایان شما سرانجام در حال نتیجه دادن است. البته شما همیشه درباره کاری که می‌خواهید انجام دهید مطمئن نیستید، اما می‌دانید که کجا به دنبال منبع الهام بگردید تا به سرعت چشم‌هایتان را مجددا بر روی پاداش خود متمرکز کنید. شما چیزهای بیهوده و اضافه را در اطراف خود نگه نمی‌دارید، زیرا آنها برای مردم تهی‌مغز هستند. زندگی اسپارتان‌مانند شما همانی است که برایتان موفقیت به ارمغان می‌آورد و همانی است که شما تا آخر به آن وابسته خواهد بود. هرچند ذهن کاربردی‌گرای شما گاهی شما را به سمت زندگی لاکچری سوق می‌دهد تا هر از چند گاهی خودتان را مهمان کنید.

توجه داشته باشید: اگر توضیحات نوشته شده در مورد هرکدام از برندها درباره شما درست بود، این باعث شگفتی و تعجب ما خواهد شد! قطعا هیچ‌کدام از این توضیحات مبنای علمی ندارد و اگر فکر می‌کنید که روحیه شخصی شما ۱۸۰ درجه متفاوت از توضیحات درج شده است، تنها لازم است بدانید که این مطلب برای سرگرمی نوشته شده و نیازی نیست که خیلی جدی بر روی آن متمرکز شوید. اگر بخشی از توضیحات باعث ناراحتی شما شده و یا به شخصیت‌تان برخورده است، ما از شما عذر می‌خواهیم.

نظر شما چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. m.bm.b
  ترنج لاگژری
  5
  3

  https://www.gizchina.com/2019/02/10/lei-jun-xiaomi-camera-department-to-put-a-few-big-moves-in-2019/
  خبر رو لطفاً پوشش بدید آقای عطایی…
  متشکرم…

 2. Amir026Amir026
  ترنجِ خیلی رسیده
  27
  3

  اینا بیشتر اوضاع این کمپانیه ها و دیدیه که مردم نسبت بهشون دارن

 3. Yasin77Yasin77
  ترنجِ نرسیده
  26
  3

  htc چی؟ ):

  • m.bm.b
   ترنج لاگژری
   37
   7

   با توجه به اینکه تقريباً توضیحات شرکت ها رو نوشته، برای htc تقریباً میشه این:
   شما انسان متفاوتی هستید…
   لوکس بودن را در تفاوت با دیگران میبینید…
   در گذشته این تفاوت جذاب بوده است اما اکنون دیگران دیگر جذب تفاوت شما نمیشوند…
   قبلا در انتخاب لباس هایتان دقیق، متفاوت و خوش سلیقه بوده اید، اما الان دیگر خوش سلیقه نیستید… (با توجه به طراحی HTC Desire 12s گفتم😂😂😂)
   اما در میان انبوه فشار هایی که بر شما وارد است، تنها راه رهایی، زنده کردن دوباره تفاوت ها و خلاقانه کار کردن است…
   😅😄
   خوب نوشتم؟ 😅

   • PouyaPouya gs8
    ترنج لاگژری
    17
    3

    😂😂😂😂
    عالی😂👌

   • نیما عرفانیNimaErfani
    ترنج لاگژری
    8
    4

    خوب بود👌😅
    با تأخیر طولانی سلام وقت بخیر
    حالا مصطفی به نظرت برا گوگل(پیکسل و نکسوس) چی میشه گفت؟!
    من که الجی رو خوندم کلاً از زندگی ناامید شدم!😑

    • m.bm.b
     ترنج لاگژری
     12
     1

     شما اغلب خیلی نگران کارهایتان هستید…
     نگرانید که دیگران راجب شما چه میپندارند…
     اما در عین حال در اغلب کارهایتان موفق تر از دیگران عمل میکنید… (night sight😂😅👏)
     شما موفق به دنیا آمده و موفق از دنیا خواهید رفت و عمری طولانی خواهید داشت…😂
     اما تنها چیزی که مهم است، اینست که اکنون نباید نگران تصورات دیگران باشید، تا بتوانید با تمرکز بر کار خود آینده بهتری برای خود رقم بزنید…
     بله… آینده مال شماست پس بی باکانه به پیش بروید…
     😅
     عجب چیزی شد…😂😅
     راستی نیما جان راجب تعویض رام برات تو همون پست redmi نظر نوشتم…

    • نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری
     9
     2

     😂😅👌 نه شوخی شوخی جدی شد خوشم اومد مشخصه قوه ی تخیلِ قوی داری و درعین حال تواناییت در ایده پردازی به صورت غریزی هستش😄
     آره دیدم جواب دادی در پست ردمی نوت ۷ ، بازم ممنون که وقت گذاشتی براش❤
     حالا واسه اینکه از خنده روده بُر بشیم ، برای شخصیت مایکروسافت ( ویندوز فون) تفسیر کن ببینم چی میگی😊

    • m.bm.b
     ترنج لاگژری
     12
     4

     ویندوزفون که دیگه نابود شد رفت…کسی نمیخره تا شخصیتش رو بشه بررسی کرد…
     این خبر بررسی شخصیت هم مال phonearena هست…
     چند روز پیش گذاشته بود این فان رو…
     اما جدا از شوخی گوشیای لومیا واقعا خیلی توپ بودن…

    • نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری
     6
     2

     آره واقعاً سری لومیا با برند نوکیا اوج طراحی در زمان خودشون رو داشتن ، شیک و با کیفیت و مقاوم . حیف شد که ویندوزفون عمرش کوتاه بود.
     امیدوارم مایکروسافت پروژه ی اندرومدارو لغو نکنه و با قدرت بتونه ضعف های ویندوز فون رو پوشش بده و به رقابت در عرصه ی موبایل برگرده.

    • m.bm.b
     ترنج لاگژری
     6
     1

     خب این بخاطر زرنگی گوگل بود…
     در حالی که اون موقع همه داشتن برای حصر گرایی تلاش میکردن، گوگل 180 درجه برعکس قدم برداشت و سیستم عاملش رو محصور نکرد و به اشتراک گذاشت… اینطوری سیستم عاملش خیلی سریع تر از باقی برند ها ریشه پیدا کرد و رشد کرد و جا افتاد… شاید اون موقع براش اینکار به نوعی ضرر محسوب میشد نسبت به بقیه برند های سیستم عامل، اما بعد از اینکه ویندوز فون و نوکیا و سیمبین و جاوا رو کله پا کرد، حالا داره چندیدن برابر درآمد کسب میکنه… دقیقاً مثل شیوه ای که شیائومی (دیگر برند های چینی به میزان کمتر)‌ پیش گرفته که 180 درجه داره بر خلاف بقیه عمل میکنه، شاید الان براش سود سرشاری نداشته باشه، ولی اگر جواب بده مثل کار گوگل، شیائومی و باقی برند های چینی میتونن در آینده مثل حال حاضر گوگل، اکثر بازار رو بدست بگیرن…
     اینکه تو عصری که همه دارن برای سود بیشتر هی گرون و گرون تر میکنن، شیب افزایش قیمت شیائومی بسیار کمتر هست (مخصوصاً تو میانرده ها) خوش مثل حرکت برعکس گوگل تو اون زمان میمونه…
     موفقیت اینطور حرکات تقریباً تضمین شده هست…
     چون به سرعت پشتوانه مردمی کسب میکنن…
     مثل اندروید که سریع کلی طرفدار و برنامه نویس فعال پیدا کرد (چون حرکت به اشتراک گذاریش، مردمی تر از حرکت حصر که باقی برند ها انجام دادن بود)

    • نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری
     2
     1

     درمورد شیائومی کاملاً موافقم
     البته سرنوشت وینفون با وجود دو رقیب قدر و با سابقه در زمینه سیستم عامل موبایل یعنی اندروید و آی او إس و مارکتینگِ قویشون قابل پیش بینی بود، اما به شخصه خیلی به پروژهٔ آندرومدا مایکروسافت امید دارم ، اگه در واقعیت محقق بشه می‌تونه در زمان کوتاه به محبوبیت بالایی دست پیدا کنه و رقیبِ سرسختی برای گوگل و اپل بشه.
     به نظرم کاره سختیه ولی اگه مایکروسافت واقعاً هدف رقابت در سیستم عامل موبایل رو داشته باشه می‌تونه چنین کارِ و بزرگ و انقلابی انجام بده.
     در مورد شیائومی ، آره به نظرم تصمیم درستی گرفت که برند ردمی رو از خودش جدا کرد ، قطعاً سری ردمی گوشی های میان رده ، بالا رده و پرچمدار اقتصادی میشن یعنی یه چیزی تو مایه های آنر هواوی و وان پلاس ، و از اون طرف زیربرندِ اختصاصیِ خودش تحت عنوان mi , mix رو ارتقاء میده به پرچمداران حرفه ای برای رقابت با رقیبای مطرح که بازم در عین حال قیمت به مراتب کمتری نسبت به رقبا داره.
     برگ برنده شیائومی همیناست که گفتیم.و درنهایت شیائومی برای ورود به بازار آمریکا مشکلاتی که سر راهِ هواوی و زِد تی ای هست رو نداره که این باعث میشه بتونه به مرور زمان سهمی از بازار آمریکا هم به خودش اختصاص بده.

    • HasanHoseinPoorHasanHoseinPoor
     ترنجِ نرسیده

     در مورد الجی کسی رو میشناسم دقیقا مثل همین متنه‌ در مورد الجی

   • CAPCOMQualcomm
    ترنجِ رسیده
    3
    1

    عالی بود htc یعنی از یک دنیای دیگه بودن

  • ameramer
   ترنجِ خیلی رسیده
   8
   14

   تسلیت میگم HTCتو لیست اسامی کشته شدگان هستش خدا بیامرزدش

 4. ameramer
  ترنجِ خیلی رسیده
  8
  8

  رزولوشن 5040در2160داره البته تمام مدلهای امسال سونی عرض گوشی تراکم پیکسلهاشون زیاد شده فکر کنم برای بازی و فیلم عالی باشن

 5. MOAZEZMOAZEZ
  ترنجِ نرسیده
  28
  18

  چه دید چرت و مزخذفی بود. اصلا همچین چیزایی که گفتید نه صحت داره و نه وجود خارجی

  • PouyaPouya gs8
   ترنج لاگژری
   20
   6

   با جمله اول در مورد برخی طرفداران سونی مثل خودت کاملا موافقم ب خصوص در مورد طراحی
   نیازی ب تغییر توی طراحی نمیدیدی تا xz1 ک تقریبا تغییری نداشت
   نیازی به تغییر پنل از ال سی دی به اولد نمیدیدی و اولد رو بسیار مزخرف میدونستی تا زمانی که xz3 معرفی شد و همه چیز عوض شد و اولد هم پنل خوبی شد

 6. MohammadsolyMohammadsoly
  ترنجِ رسیده
  17
  13

  با احترام هیچکدوم قبول ندارم همش تخیل یک نفر بود که عشق سامی و اپل هست

 7. ameramer
  ترنجِ خیلی رسیده
  15
  16

  (شما زیبایی را در جایی که دیگران ناامید شده اند پیدا می کنید)بله طرفداران سونی وفادار و به دنبال زیبایی هستن و عشق و زیبایی یعنیSONY

 8. ParhamParham
  ترنجِ نرسیده
  14
  2

  اگر نوکیا داریم چی

 9. PouyaPouya gs8
  ترنج لاگژری
  12
  6

  جمله ی اول در مورد سامسونگ ک در مورد من درست نبود مشکلات من با پول رفع نمیشه پول اسایش میاره نه ارامش اسایش خریدنیه ارامش نه ولی در کل پست جالبی بود و همونطور که گفتید جنبه ی سرگرمی داره 👌

  Mohammadsoly و برخی دوستان که ممکنه مخالف مطلب باشند
  اصلا قرار نیست قبول داشته باشیم که اخر مطلب گفته شده اگه اینا درست باشه موجب شگفتی تعجبه!
  صرفا جنبه ی سرگرمی داشت

 10. milad7irmilad7ir
  سوپر ترنج
  19
  3

  یه چیزی تو مایه های فال های روزانه بود🤣🤣😓

 11. VahidVahid
  ترنجِ رسیده
  20
  2

  شما زیبایی را در جایی که دیگران ناامید شده‌اند، پیدا می‌کنید
  جالب ترین جمله ک دیدم این بود
  تو برند محبوب خودم ((SONY))

 12. GenesisGenesis
  ترنجِ نرسیده
  20
  4

  جی ال ایکس:
  شما فردی هستید که علاقه زیادی به خودکفا شدن دارید و نمیخواهید به دیگران وابسته شوید
  بنابراین زندگی مزخرف و بی کیفیت که خودتان ساخته اید را به زندگی خوب و راحتی که دیگران برای فروش گذاشتند ترجیح میدهید .گرچه میدانید که در حال حروم کردن عمر خود هستید.
  سایپا مطمئن

 13. chalton
  ترنجِ نرسیده
  15
  32

  برند گوشی فقط سامسونگ
  خواننده فقط شادمهر عقیلی و سیاوش قمیشی
  تیم هم فقط پرسپولیس و بایرن مونیخ

 14. Sajad_kSajad_k
  ترنجِ نرسیده
  2
  12

  نه جالب بود

 15. Tanhavash3Tanhavash3
  ترنجِ نرسیده
  11

  حاجی اومدی زندگی نامه سونی رو نوشتی زدی ب حساب ما

 16. armtinarmtin
  ترنجِ خیلی رسیده
  13
  2

  شخصیت آدم ها با انتخاب یک برند مشخص نمیشه چون هرکسی دیدگاه متفاوتی نسبت به برند مورد علاقه اش
  داره…
  البته تو ایران شرایط کمی متفاوت هست
  تو ایران خیلی از ماها روی چشم و هم چشمی یا پز دادن گوشی فلان برند می‌خریم هر برندی که مارو تحریم میکنه بیشتر سمتش میریم
  کسانی که قدرت خرید ندارند گوشی چینی می‌خرند توسط افراد دهک درامدی بالاتر مورد تمسخر قرار میگرند، سر اصالت یک برند براحتی به همدیگه توهین می‌کنند
  چنان به تخریب یک برند عزم خودشون جزم می‌کنند که اگه کسی از فلان برند گوشی بخره یا به سمت برند دیگه ای بره انگار گناه کبیره انجام داده
  جناح چپ و جناح راست تشکیل دادند
  یا اینوری 👉 یا ٱنوری 👈
  آنقدر که درگیر کل کل و تعصبات خود و دیگران هستیم از گوشیمون لذت نمی‌بریم
  ما ایرانی ها شخصیت عجیب و غریبی داریم ما ایرانی ها با کل دنیا فرق داریم
  ❤️

  • PouyaPouya gs8
   ترنج لاگژری

   این یعنی عمق فاجعه توی جامعه
   این یعنی انسان هایی که جامعه درست تربیتشون نمیکنه
   یعنی اینکه یاد نگرفتیم به انتخاب های هم احترام بگذاریم
   و در جامعه ای که پز دادن و کلاس گزاشتن ارزش بشه در صورتی که از ریشه غلطه مردم جامعه هم چون تو جامعشون ارزشه سعی میکنند پز بدن چون تو ذهنشون ارزش شده
   اینجا زشتی ها ارزشمند شده کار های درست بی ارزش

   یعنی که سلیقه نظر همیشه دخیلِ وسط همینِ تحمیل نظر نتیجه تخریب اثرِ

   حالا گفتی برندهای چینی من که
   سامسونگ دارم توسط اپل فن مورد تمسخر واقع شدم

   البته اینکه گفتم به انتخاب های هم احترام بزاریم هم برا اون عده ای که از رو تعصب انتخاب میکنند و افراد بی منطقی هستند هم نباید احترامی قائل شد

   • armtinarmtin
    ترنجِ خیلی رسیده

    آقا پویا
    یه سری به عکس ها قدیمت بزن، بعد برو خودت جلو آینه ببین 😑
    هیچ چیز تو این دنیا نمیتونه جوونی از دست رفته ات بهت برگردونه، تا به خودت بخوای بیای میبینی موهات سفید شدند
    .
    .
    زیاد خودت درگیر افکار و گفتار دیگران نکن
    از داشته هات لذت ببر و زندگی بهتری برای خودت بساز ❤️

  • HasanHoseinPoorHasanHoseinPoor
   ترنجِ نرسیده
   1
   2

   یک برند ما رو تحریم کنه!
   شرکت ها مگه روانی هستند ما رو تحریم کنند
   این حاصل سیاست های اشتباهه….

 17. SHAHAB_MSDSHAHAB_MSD
  ترنجِ نرسیده

  من htc دارم پس شخصیتی هستم که htc خریده!

 18. pedram_01pedram_01
  ترنجِ رسیده

  سلام به نظر من تیتر اشتباه هست . چون اینایی که گفتی درباره خود برند ها بوده !! یعنی اگ خوب بخونید میبنید داره درباره خود برند ها و کارکردشون و دید جامعه بهشون رو نشون میده . نه اگ این برند هارو دارید شما یعنی کاربر ها اینگونه هستن اصلا درباره شخصیت کاربر ها صحبت نکرده

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,501 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,586 ترنج
 3. 3# m.b - 14,864 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,922 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,116 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,170 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,138 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,089 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی