نه − پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

بیشترین لایک اینستاگرام برای این تخم مرغ است: ۲۶ میلیون لایک

در حال حاضر بیشترین لایک در اینستاگرام روی یک پست، مربوط به زیبارویی به نام کایلی جنر (Kylie Jenner) است. جالب اینکه یک عکس نه چندان مربوط به زیبایی این زیبارو چیزی بیش از ۱۸ میلیون لایک را گرفته است اما حالا بیشترین لایک اینستاگرام برای این تخم مرغ است و ۲۶ میلیون لایک را ثبت کرده است! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

پست کایلی جنر

پست کایلی جنر

این پست کایلی جنر است که ۱۸.۲ میلیون لایک را دریافت کرده است و بد نیست به آن حدود ۲ میلیون کامنت زیرش هم توجه کنید! این بانوی زیبارو که بد نیست بدانید حالا فقط ۲۱ سال دارد اما به سبب دارایی خاص از این دنیا (!) نظر خیلی ها را به خود جلب کرده است و این خیلی ها ینی ۱۲۳ میلیون نفر فالور!

حالا اما خب گویا این تخم مرغ قرار است ایشان را دلخور کند، بله، حساب کاربری زیر که می بینید، حالا بیشترین لایک را برای تنها عکسش دریافت کرده است، عکس یک تخم مرغ در ساده ترین حالت موجود!

بیشترین لایک اینستاگرام

بیشترین لایک اینستاگرام

در تاریخ ۱۳ ژانویه (دیروز یعنی ۲۳ دی ماه)، تصویر تخم‌مرغ ارسال توسط Egg Gang از ۱۴ میلیون لایک به ۱۸ میلیون لایک در بازه‌ای ۳ ساعته رسید که باز هم یک رکوردشکنی دیگر در اینستاگرام است. این جهش بزرگ توانست این پست را محبوب‌ترین پست اینستاگرام تا کنون کند. در حال حاضر که من این پست را برای شما در ترنجی می نویسم عدد لایک این پست برابر زیر است:

بیشترین لایک اینستاگرام

بیشترین لایک اینستاگرام

این عدد دقیقا در ساعت 14:14 دقیقه امروز 14 ژانویه یا ۲۴ دی ماه توسط ما در ترنجی گزارش می شود! نظر شما چیست؟ یاد آن چنگال نیفتادید؟

world_record_egg

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Dariushrd
  DariushrdDariushrd
  ترنجِ رسیده
  15
  3

  زیبایی باید ذاتی باشه نه با عمل و میکاپ زیر دست برترین امکانات و پزشکان دنیا و غرق در ثروت و بهترین غذاها و تفریحات و لوازم زیبایی و… واقعا تاسف داره مردم دنیا یه سری آدمای مث خانواده کارداشیان که هیچ هنری و حرکت سودمندی جز عرضه اندام و پولشون ندارن اینقد گنده میکنن که عکس تخم مرغشون میشه بیشترین لایک اینستاگرام…

 2. Avatar
  PouyaPouya gs8
  ترنج لاگژری
  12

  خخخ دقیقا یاد اون چنگاله اوفتادم که دیدم اخر متن هم بهش اشاره شده😂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,290 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,921 ترنج
 3. 3# m.b - 14,111 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,177 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,560 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,980 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,946 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی