بیست − شانزده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تاریخ کنفرانس مایکروسافت بلید ۲۰۱۹ از حالا لو رفت، ۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | مایکروسافت

کنفرانس های توسعه دهندگان شرکت های بزرگ فناوری عموما در فصل بهار برگزار می شوند. از اپل تا مایکروسافت و گوگل همه و همه کنفرانس های توسعه دهندگان خود که بسیار مهم هم هستند، را در همین حدود زمانی برگزار می کنند. این بار از اوایل زمستان تاریخ کنفرانس توسعه دهندگان ۲۰۱۹ مایکروسافت یعنی مایکروسافت بلید ۲۰۱۹ مشخص شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

کنفرانس مایکروسافت بیلد ۲۰۱۹

کنفرانس مایکروسافت بیلد ۲۰۱۹

عموما بعضی از اطلاعات آنقدر ساده لو می روند که می تواند خیلی جذاب باشد. به صورت اتفاقی جایزه یکی از توسعه دهندگان برگزیده علاوه بر ۱۰ هزار دلار جایزه نقدی، یک بلیط برای کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت یعنی کنفرانس مایکروسافت بلید ۲۰۱۹ نیز به همراه فرصت سخنرانی در مراسم را دریافت کرده است.

روی این بلیط تاریخ برگزاری مراسم هم وجود دارد! همانطور که در تصویر بالا می بینید، تاریخ ۷ تا ۹ می ۲۰۱۹ است. این می شود معادل ۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ به تاریخ هجری شمسی! این موضوع قابل پیش بینی هم بود اما نه اینکه پیش بینی روز دقیق، بلکه به صورت کلی ما انتظار داشتیم جایی در اردیبهشت ماه شاهد برگزاری این کفرانس باشیم ولی خب قطعا اینکه ما حدودا ۵ ماه زودتر از روز دقیق کنفرانس بیلد ۲۰۱۹ مایکروسافت مطلع هستیم، خود جذاب است.

شما چقدر کنفرانس های توسعه‌دهندگان شرکت های مختلف را دنبال می کنید؟ تجربه نشان داده که I/O گوگل و WWDC اپل جذاب تر هستند چون به هر حال مرتبط تر با موبایل هستند.

petri

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 17,672 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,823 ترنج
  3. 3# m.b - 12,501 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,633 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,176 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,399 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,813 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
  9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
  10. 10# Dr.Nazer - 8,553 ترنج
کانال تلگرام ترنجی