4 × 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تیوولی جدید با ظاهری جدید دیده شد

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | خودرو

سانگ‌یانگ برای فرار از عکاسان صنعتی جلوی کابین تیوولی جدید را در پروتوتایپ فیس‌لیفتی خود پوشانده، پس احتمالا این بخش پخودرو نیز تغییراتی رادر ساختار و چیدمان تجربه خواهد کرد. طبق انتظار تیوولی جدید با ظاهری ارایه خواهد شد و در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به آن داشته باشیم.

چراغ‌های نمای انتهایی کمی تند و تیز و کشیده‌تر از نسل کنونی خواهند شد و جلو پنجره نیز تغییرات خاصی را نشان می‌دهد. پیش‌بینی می‌شود،موتور ۱٫۶ لیتری ۱۲۸ اسب بخاری در این خودرو جای خود را به یک مدل ۱٫۲ لیتری توربو یا نسخه‌ای دیزلی بدهد. این خودرو احتمالا با سامنه‌های ایمنی مانند،هشدار برخورد جلو، ترمز اضطراری خودکار، نگه‌ارنده بین خطوط و هشدار دهنده، دستیار نوربالا و تشخیص علائم ترافیکی عرضه می‌شود.

پیش‌بینی می‌شود،موتور ۱٫۶ لیتری ۱۲۸ اسب بخاری در تیوولی جدید جای خود را به یک مدل ۱٫۲ لیتری توربو یا نسخه‌ای دیزلی بدهد.

ظاهرا سانگ‌یانگ قصد دارد نسخه‌ای جدید و جراحی شده از SUV تیوولی خود را به جهان ارائه کند. این فرضیه از انتشار تصاویر این خودرو زیر لایه‌های استاری بیشتر قوت می‌گیرد. به همین دلیل اطلاعات و جزئیات زیادی از این خودروی کره‌ای در دسترس نیست و تنها می‌توان از ظاهر آن زیر لایه‌های استتاری سخت گفت.

احتمالا نسخه ارتقاء یافته این خودرو در سال آینده معرفی خواهد شد و ما با نمای روبه‌رویی متفاوتی مواجه می‌شویم. احتمالا در این خودرو چراغ‌ها، سپر، ظاهر گلگیر متفاوت خواهند شد. انتظار تغییر چراغ در نمای انتهایی خودرو نیز وجود دارد. در کابین خودرو نیز فناوری‌ها متحول شده و تریم خودرو نیز تغییرات گسترده‌تری خواهد کرد.

نظر شما درباره ظاهر احتمالی تیوولی جدید چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 20,290 ترنج
  2. 2# ahmad - 15,921 ترنج
  3. 3# m.b - 14,111 ترنج
  4. 4# Mahdi - 12,177 ترنج
  5. 5# Sajad - 11,560 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
  8. 8# Dr.Nazer - 8,980 ترنج
  9. 9# Amir galaxy - 8,946 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی