12 − پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

سونی موبایل ۲۰۰ نفر از کارمندان بخش اروپا خود را تعدیل می کند

سینا عطایی

نوشته

8 ماه قبل | 6 دیدگاه | سونی

بر کسی پوشیده نیست که سونی موبایل درآمد و سهم بازار خود را روز به روز از دست می دهد. ژاپنی ها برای بخش اول این ضرر راه حلی دارند و امیدوارند تا ۵۰ درصد هزینه های خود را تا سال ۲۰۲۰ کاهش دهند. در همین راستا سونی موبایل ۲۰۰ نفر از کارمندان بخش اروپا خود را تعدیل می کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم اوضاع از چه قرار است.

طبق گزارش های رسیده سونی موبایل در اروپا قصد اجرای یک تعدیل نیرو قابل توجه را دارد. آن ها از ۱۲۰۰ نفر نیرو که ۸۰۰ نفر آن ها به صورت ثابت برای سونی موبایل کار می کنند ۲۰۰ نفر از نیروهای ثابت را برای کاهش هزینه های خود اخراج خواهند کرد. این افراد در Lund سوئد برای سونی مشغول به کار بودند.

این تعدیل نیرو پس از سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ صورت خواهد پذیرفت. طبق برآوردهای سونی، این عمل به کاهش هزینه های آن ها تا ۵۰ درصد تا سال ۲۰۲۰ می شود. می دانیم که سونی به 5G امیدوار است، همانطور که HTC چشم امیدش به آن است. احتمالا آن ها بار را سبک می کنند تا به آغاز همه گیر شدن فناوری 5G رسیده و سپس سودده شوند.

با این حال سونی موبایل هنوز امید خود را از دست نداده و با قدرت می خواهد اولین موبایل با دوربین سه گانه و راهبرد جدید نسبت تصویر ۲۱:۹ را در اکسپریا ایکس زد ۴ ارایه کند. همچنین اکسپریا ایکس زد ۴ کامپکت، اکسپریا ایکس ای 3 (Xperia XA3)، اکسپریا ایکس ای 3 اولترا (Xperia XA3 Ultra) و اکسپریا ال 3 (Xperia L3) را برای ارایه، آماده دارد.

همچنین حق اختراع موبایل شفاف و‌ موبایل منعطف سونی که منتشر شد و بسیار امیدوارکننده بود. نظر شما درباره آینده سونی موبایل چیست؟

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Mohammadsoly
  ترنجِ رسیده  9  17

  سونی جان بمیر لطفا بسه دیگه تر کاری!

 2. Dariushrd
  Dariushrd
  ترنجِ رسیده  12  2

  اینقد احمق بازی در آوردن مدیرای این بخش که کلا سونی موبایلو به قهقرا کشوندن!! ینی اگه دشمنشون هم مدیراین بخش میشد وضعش از الان بهتر میبود…عملا اینا هیچ اقدامی برای بهتر شدن بخش انجام نمیدن روز به روزم کوچکترش میکنن… تنها امیدم ۲۰۱۹ هس که اگه نتونن برگردن کلا دیگه باید جمع کنن…البته این وسط شرکتای چینی تاثیر خیلی بالایی رو فروش این کمپانیا میزارن…با ظاهرای خوش رنگ و لعاب و تبلیغات و قیمت و…

 3. علی شیخ زاده
  علی شیخ زاده
  ترنجِ خیلی رسیده  13  3

  کم کردن هزینه ها یعنی کوچک تر و کوچک کردن یه شرکت و این عمل برعکس هدفش نابودی یه شرکت رو سرعت میبخشه.
  ببینید تصمیمات نادرست سونی موبایل رو به چه روزی انداخته

 4. siavash-t
  ترنجِ رسیده  2  1

  این همه اخراج می کنه، چند نفر کلا نیرو داشته و حالا چند نفرند؟!

 5. Qualcomm
  Qualcomm
  ترنجِ رسیده  4  0

  آه سونی توام مثه htc شدی این شرکتها شاید کمرنگ شوند اما هیچ وخت محو نمیشوند

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 9,687 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,446 ترنج
 4. 4# Sajad - 5,936 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 4,183 ترنج
 7. 7# Mortazavi - 4,144 ترنج
 8. 8# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
 9. 9# =V= - 3,567 ترنج
 10. 10# chalton - 3,355 ترنج
کانال تلگرام ترنجی