16 + 15 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جایگاه آیکون دایرکت اینستاگرام با پروفایل جا به جا شد

سینا عطایی

اگر پلتفرمی را سراغ دارید که به سرعت اینستاگرام به روز شود … آ … قطعا نداریم، اگر پلتفرمی را سراغ دارید که نصف سرعت اینستاگرام به روز شوند و قابلیت های جدید و بهبودهای مدام را ارایه کند، به ما معرفی کنید! سه روز پیش بود که به صورت اختصاصی در ترنجی برای شما نوشتیم قابلیت جدید اینستاگرام برای لایک کامنت و پاسخ به آن مستقیما در تب نوتیفیکیشن ها ارایه شده است. همچنین قابلیت استوری خصوص اینستاگرام را نیز با هم دیدیم. امروز صبح اما دیدیم که جایگاه آیکون دایرکت اینستاگرام با پروفایل جا به جا شده است! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اینستاگرام پنج تب (زبانه) روی لبه پایین خود دارد. آخرین آن ها مربوط به پروفایل و تنظیمات آن می شد. پس از این ویژگی پیام خصوصی مستقیم یا دایرکت (DM) به اینستاگرام اضافه شد، یک آیکون روی گوشه بالا و سمت راست برنامه برای آن تدارک دیده شد.

به مرور زمان استفاده از دایرکت خیلی بیشتر از پروفایل شد و حالا به نظر می رسد که اینستاگرام ترجیح داده تا جایگاه آیکون دایرکت اینستاگرام با پروفایل جا به جا شود. یعنی حالا همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، آیکون دایرکت روی پنج تب پایین، آخرین گزینه از سمت راست و جایگزین آیکون پروفایل شده و آیکون پروفایل اینستاگرام همانند تصویر زیر به لبه بالا و سمت راست نرم افزار منتقل شده است.

آیکون پروفایل اینستاگرام

آیکون پروفایل اینستاگرام

همچنان البته با سوایپ از راست به چپ وارد بخش دایرکت اینستاگرام می شوید. موضوع قابل توجه دیگر این است که یک پیش نمایش از آخرین پیام دایرکت شما روی تب دایرکت نیز نشان داده خواهد شد که این استفاده از آن را راحت تر می کند.

آیا در پروفایل شما هم جایگاه آیکون دایرکت اینستاگرام با پروفایل جا به جا شده است؟ ما در ترنجی روی نسخه ۷۵ اینستاگرام ترنجی این ویژگی را دیدیم. نظر شما چیست؟ به نظر کاربردی و مفید می رسد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. علی شیخ زاده
  علی شیخ زاده
  ترنج لاگژری  8  2

  از وقتی عضو اینستاگرام شدم بقیه شبکه های اجتماعی رو کنار گذاشتم از بس برام جذابه..
  برای من هنوز فعال نشده و امیدوارم که هیچ وقت فعال نشه بعضی از بروز رسانی های اینستاگرام و واقعا دوست ندارم

 2. baran
  ترنجِ نرسیده  7  0

  اینکه پیشنمایش پیام ها رو اضافه کرده واقعا خوبه اما اینکه جای آیکون پروفایل و دایرکت رو عوض کرده بنظرم صرفا برای اینه که یه تغییر کرده باشه و به شخصه دوست ندام این تغییر رو ولی به هرحال سلیقه ایه

 3. Saeed393
  ترنجِ نرسیده  2  0

  من که هنوز رو ورژن ۷۳ موندم هرچقدرم چک کردم اپدیتی نبودنبود
  با اینکه یه اکانت کانادا هم دارم همیشه با فیلتر شکن میرم ولی بازم اونجا برام اپدیت نزده بود

 4. siavash-t
  ترنجِ رسیده  0  0

  حالا اون قابلیت پاسخ دادن از طریق نوتیفیکشن ها امکان خوبیه. ولی این جا به جا شدن دایرکت تفاوت خاصی تو کارایی و کاربردی تر شدن اینستا ایجاد نمی کنه (از نظر من).

 5. Saeed Mohammadipouya
  Saeed Mohammadipouya
  ترنجِ رسیده  4  0

  بجای این اپدیتای بدرد نخور بی مصرف قابلیت خاموش کردن ویدیوهارو اضافه کنه که حجممون پرید

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 9,914 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,625 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,136 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 4,538 ترنج
 7. 7# Mortazavi - 4,172 ترنج
 8. 8# =V= - 4,074 ترنج
 9. 9# m.b - 3,860 ترنج
 10. 10# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
کانال تلگرام ترنجی