هفده − سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

با ربات Loomo آشنا شوید، اسکوتر برقی + ربات + دوربین

کارتون های قدیمی را به یاد دارید؟ همیشه یک موجود همراه شخصیت اصلی وجود داشت که شاید شما هم در کودکی داشتن شبیه به آن را آرزو کرده باشید. ربات ها شاید در آینده حداقل نقشی که داشته باشند، یک “موجود همراه” برای ما باشد. ربات Loomo یک این چینی چیزی است، در حقیقت ترکیبی از اسکوتر برقی + ربات + دوربین که در ادامه مطلب با هم آن را خواهیم دید. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

همانطور که دیدید، این طرح ربات Loomo بر مبنای یک اسکوتر برقی خواهد بود. در حقیقت به نوعی اسکوتر برقی هوشمند که یک صفحه نمایش دارد، شما را دنبال می کند و همیشه نباید مثل یک موجود آویزان نگران حمل آن باشید، دستورات صوتی را متوجه می شود و حتی می تواند عکس یا ویدیو برای شما ثبت کند.

ربات Loomo در حقیقت یک ایده جذاب است، برای شهرهای شلوغی که خودروهای تک سرنشین در نقش دشنه ای در ریه آن‌هاست و نیاز دارند که شهروندان تا آن جا که ممکن است بدون آلودگی تر و کم حجم تر جا به جا شوند. حال که اسکوترهای برفی می توانند اینقدر مهم باشند، چرا هوشمند نباشند؟ تقریبا دیده ایم که هر وسیله ای در زندگی ما، نسخه هوشمندش بیشتر مفید خواهد بود.

البته وقتی صحبت دوربین به میان می آید، کمی نگران حریم خصوصی می شویم و امیدواریم که حساسیت بی جا ایجاد نکند. نظر شما چیست؟ ربات Loomo که در حقیقت ترکیبی از اسکوتر برقی + ربات + دوربین است را می پسندید؟

mashable

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  Alif16
  ترنجِ نرسیده
  1
  2

  سلام نابودی نثل بشر

 2. Qualcomm
  QualcommQualcomm
  ترنجِ رسیده

  به امید روزی که یه رباط با اصل ونصب خانواده دار که آشپزیشم خوب باشه گیر ما بیاد و بتونیم بقیه عمرمون رو بی دردسر سپری کنیم

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,646 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,820 ترنج
 3. 3# m.b - 12,483 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,623 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,153 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,391 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,813 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,539 ترنج
کانال تلگرام ترنجی