نه + 15 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

فیلترینگ هوشمند اینستاگرام ممکن است، توییتر رفع فیلتر نمی شود

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 5 دیدگاه | اخبار داخلی ، شبکه‌های اجتماعی

مدت زیادی است که درباره فیلتر کردن، فیلترینگ هوشند کردن و تمهیدات ویژه روی شبکه های اجتماعی صحبت می شود و حالا دوباره گفته می شود که فیلترینگ هوشمند اینستاگرام ممکن است و توییتر رفع فیلتر نمی شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

رییس پلیس فتای ناجا از طرح جدید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای فیلترینگ هوشمند محتوای مجرمانه در اینستاگرام خبر داد.

سردار سید کمال هادیان نفر درباره تغییر بستر اقدامات مجرمانه فضای مجازی پس از فیلترشدن تلگرام گفت: همچنان بیشتر جرائم در فضای تلگرام رخ می دهد، به طوریکه طبق آخرین آمارها ۶۴ درصد جرائم در تلگرام و حدود ۳۲ درصد در اینستاگرام رخ می دهد.

احتمال فیلترینگ هوشمند اینستاگرام

وی درباره اینکه آیا امکان فیلترشدن اینستاگرام وجود دارد یا خیر، گفت: تصمیم گیری در این خصوص برعهده کارگروه تعیین محتوای مجرمانه یا شورایعالی فضای مجازی است.

رییس پلیس فتای ناجا با اشاره به طرح جدید وزارت ارتباطات برای فیلترینگ هوشمند محتوای مجرمانه در اینستاگرام گفت: وزارت ارتباطات سرویس جدیدی را طرح کرده که اگر این سرویس جدید بیاید می تواند با عبور از SSL جدید اینستاگرام ، فیلترینگ هوشمند را در اینستاگرام ارائه دهد که اگر این طرح را ارائه دهد بخشی از محتوای مجرمانه کم می شود.

مخالف رفع فیلتر توئیتریم

هادیانفر در مورد امکان رفع فیلتر از توئیتر نیز گفت: ما کاملا مخالف رفع فیلتر توئیتر هستیم و دلایل خودمان را نیز در این خصوص ارائه داده ایم. نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید اینستاگرام کم کم به سرنوشت تلگرام دچار شود؟

isna

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  Alif16
  ترنجِ نرسیده
  18
  3

  ۴۰ سال پیش فریب پول اب و برق رایگان خوردن اما فرزندانشان عذاب گرانی و فیلترینگ را میکشند

 2. Qualcomm
  QualcommQualcomm
  ترنجِ رسیده
  3
  2

  دولت تدبیروامید یا دولت دروغ وفریب به اینستا هم رحم نکرد فردا پیامرسان پیشفرض گوشیمونم فیلتر میشه لعنت به همشون دزدان اختلاص گران و رانت خواران

 3. BeFair
  BeFairBeFair
  ترنجِ خیلی رسیده

  هی بابا، هی بابا، هی بابا

 4. اپل، روح فناوری :)
  ترنجِ نرسیده
  2
  1

  بیاین منم فیلتر کنین 😐

 5. Avatar
  akinoosakinoos
  ترنجِ نرسیده
  2
  1

  مگه توئیتر چی داره جز اینکه مردم می تونن آزادانه نظراتشون رو بیان کنن وحرفشون رو بزنن ؟ آیا این برای آدمایی که تو قرن ۲۱ و دوران پیشرفته علم ٬ فناوری و ارتباطات زندگی می کنند موضوع خطرناکیه ؟ مگه ما به خاطر آزادی انقلاب نکردیم و شهید ندادیم و شعار اون موقع مردم هم استقلال ٬آزادی ٬ جمهوری اسلامی نبود ؟

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,721 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,843 ترنج
 3. 3# m.b - 12,513 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,653 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,211 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,425 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,833 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,559 ترنج
کانال تلگرام ترنجی