نوزده − 14 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تلگرام رفع فیلتر شد! متصل است او … مثل ندارد …

بدون شک تلگرام محبوب ترین پیام رسان یا به عبارت صحیح تر، شبکه اجتماعی نوین در ایران است. همانطور که می دانید این وسیله ارتباطی متاسفانه طی اتفاقات اخیر فیلتر شده بود و حالا خوشبختانه باید بگوییم تلگرام رفع فیلتر شده است! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

تلگرام که برای همه ما، چه وارد به فناوری چه کاملا ناآشنا به فناوری یک ابزار بسیار مفید برای ارتباط و اطلاع رسانی است. شما می توانید در آن کانال خود را داشته باشید، گروه های خود را بسازید، فایل ارسال کنید، تمام آنچه که نیاز دارید را حتی از سرگرمی، اخبار، موزیک و حتی ویدیو را از آن تامین کنید. به لطف ربات های مفید حتی می توانید کارهایی را انجام دهید که انجام دادن آن ها واقعا نیازی به وقت گذاشتن شما ندارد.

تلگرام بدون شک “مثل ندارد” چه نمونه های داخلی و چه نمونه های خارجی مواردی نیستند که بتوانند جای تلگرام را برای 40 میلیون کاربر بگیرند. نگاه کردن به نمایشگر موبایل دیگران اصلا کار درستی نیست اما اگر یک جای عمومی مثل مترو، اتوبوس یا هر جای دیگر هستید در حدی که بدانید چه برنامه ای در حال استفاده است به موبایل آن ها نگاه کنید، بدون شک 80٪ در حال استفاده تلگرام هستند.

خیلی از کسب و کارهای کوچک و حتی بزرگ تر از چیزی که فکر کنید از این ابزار برای کاهش هزینه های اطلاع رسانی خود استفاده می کنند، محصول را مستقیما به دست کاربر می رسانند، ربات هایی برای کسب و کارهای مختلف طراحی شده که حتی فراتر چیزی که فکر کنید کار می کند.

موردی که شخصا آن را تجربه کردم، حس لذت به روز بودن کاربرانی با میانگین سنی بالاتر با استفاده از تلگرام بود. استفاده از اینترنت و گوشی هوشمند آن ها اینقدر به تلگرام محدود بود که به هنگام فیلتر شدن تگلرام، عبارت “فیلترشکن تلگرام” از عبارت “فیلترشکن” بیشتر جستجو شده بود! این ها همه نشان از مفید بودن واقعی این شبکه اجتماعی نوین است مسلما خبر از رفع فیلتر تلگرام برای خیلی از کاربران یک خوشحالی واقعی است! همین سرعت بسیار پایین انتقال پیام ها را در ساعات اولین رفع فیتلر تلگرام خود نشان از حجم عظیم انتقال نیافته مدت زمان فیلترینگ آن است!

امیدواریم به جای سلب شدن استفاده از یک “وسیله” روی موارد کاملا پایه ای تر سرمایه گذاری شود! شما چقدر از تلگرام استفاده می کردید؟ از شنیدن این خبر که قطعا با شنیدن اولین نوتیفیکیشن از تلگرام بدون فیلترشکن، زودتر از ما متوجه شدید، چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. mTAAHAAm
  mTAAHAAmmTAAHAAm
  ترنجِ رسیده
  8
  4

  برنامه محبوبیه.یکی از کانال های معروف تلگرامی که در حوادث اخیر نقش داشته هم کلی تغییر رویه داده.

 2. Avatar
  PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری

  همین الان بیدار شدم بدون فیل‌.ترش.کن رفتم تلگرام دیدم زده updating . اول فکر کردم دارم خواب میبینم???

 3. AMIR
  AMIRAli.v
  ترنجِ نرسیده

  الان کاملا عادی عین قبل کار میکنه.
  آیا اطلاعاتی جهت امن یا نا امن بودن نسخه plus تلگرام دارید ؟

 4. Avatar
  PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری
  7
  1

  تلگرام آزاد شد !
  اين جملرو تا يك هفته با انواع و اقسام طنزها خواهيم ديد اما براي يك بار هم كه شده بجاي ساختن جوك كمي فكر كنيم !

 5. Avatar
  MortazaviMortazavi
  ترنجِ خیلی رسیده

  او مثل ندارد ???

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,629 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,813 ترنج
 3. 3# m.b - 12,482 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,614 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,153 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,382 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,813 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,539 ترنج
کانال تلگرام ترنجی