نه + چهارده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

با انتشار خبر کاهش تولید آیفون X تا 40 درصد در چین، سهام تامین کننده های اپل سقوط کرد!

صدرا مخملی

نوشته

2 سال قبل | 4 دیدگاه | اپل ، اخبار

در روز گذشته اخباری را در رسانه‌های تایوانی شاهد بودیم مبنی بر کاهش تولید اپل آیفون X در چین ! درصدی که بیان شده بود تاثیر بسیار زیادی را بر روی سهم شرکت اپل در بازار گذاشت. گفته شده بود این کاهش تولید تا ۴۰ درصد بوده است یعنی از ۵۰ میلیون سفارش به ۳۰ میلیون کاهش پیدا کرد. در ادامه همراه باشید.

با انتشار خبر کاهش تولید که به نظر می‌رسد خبری جعلی باشد، اپل ۱۴ میلیارد دلار از سهام خود را دست داده است. این را در نظر داشته باشید رشد و حرکت اپل در سهام به سمتی بود که کم کم وارد تریلیون دلار می‌شد اما این خبر باعث ماندن بر روی 900 میلیارد دلار شده است.

#شیطنت_رسانه‌ای

همه ما منتظر این هستیم که اپل گزارش سه ماهه خود را با در نظر گرفتن اپل آیفون X منتشر کند. این دستگاه برای اپل حکم بسیار مهمی را دارد چرا که بعد از ۱۰ سال شاهد تغییرات اساسی بر روی دستگاه‌های آیفون بودیم و از نظر دیگر این اولین بار است که رنج قیمتی در نظر گرفته شده برای دستگاه به مراتب بیشتر از سال‌های پیش است. قیمت آیفون در رده‌های قبلی میانگین ۷۰۰ دلار بود اما در آیفون X با این که هزینه تولید برای هر دستگاه 370 دلار ختم می‌شود اما با در نظر داشتن هزینه‌های برندینگ و تحقیق و توسعه با قیمت 999 دلار وارد بازار شده است.

اگر آماری که توسط اپل ارائه می‌‌شود را در نظر بگیریم، به صورت قطعی نمی‌توان میزان فروش آیفون X را بیان کرد زیرا اپل همیشه عادت دارد آمار کلی از فروش آیفون و افزایش درصدی آن را بیان می‌کند به همین دلیل امکان دارد باز هم با اعداد بسیار مثبت و بالا رو به رو باشیم که این مورد به خوبی می‌تواند توجه تمام سرمایه‌گذاران را جلب کند.
نظر شما چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری

  با انتشار خبر کاهش تولید که به نظر می‌رسد خبری جعلی باشد، اپل ۱۴ میلیارد دلار از سهام خود را دست داده است

  ۱۴ میلیارد دلاررررر . ??

 2. mTAAHAAm
  mTAAHAAmmTAAHAAm
  ترنجِ رسیده

  اثر پروانه ای

 3. REZA
  REZAREZA
  ترنجِ خیلی رسیده

  دوستان بازی تو عکس اسمش چیه؟واسه اندرویدم هست؟

 4. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری

  اپل امسال تمام تلاش خودش و کرد تا همه رو به سمت خرید ایفون ۱۰ هدایت کنه و فک کنم موفق هم شده تا حدودی حتی کاهش سرعت ایفون های قبلی هم بخاطر همین ایفون ۱۰ بوده

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,771 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,991 ترنج
 3. 3# m.b - 11,164 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,875 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,540 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,515 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,416 ترنج
 8. 8# نیما عرفانی - 8,202 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,188 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی