3 × 4 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

عرضه‌ی هوم‌پاد اپل تا سال 2018 به تعویق افتاد

عارف مظفری

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | اپل ، اخبار ، هوش مصنوعی

در جریان گفته‌های جدید اپل این شرکت مجبور به اعمال تاخیر در تاریخ عرضه‌ی هوم‌پاد (HomePad) تا اوایل سال 2018 شد. به گفته‌ی این شرکت، آن‌ها برای عرضه‌ی یک محصول عالی نیاز به زمان بیشتری دارند. با ترنجی همراه شوید.

 

بر اساس بیانیه‌ای که امروز از سوی اپل برای وب‌سایت Techcrunch ارسال شد، این شرکت نیاز به زمان بیشتری برای عرضه‌ی این محصول دارد که به شرح زیر است:

ما هم نمی‌توانیم برای تجربه‌ی هر چه سریع‌تر این محصول توسط کابران خود صبر کنیم، اما ما نیازمند زمان بیشتری جهت آماده سازی نهایی آن برای مشتریان خود هستیم. عرضه‌ی اولیه این محصول در اوایل سال 2018 ابتدا در کشور‌های ایالات متحده، انگلستان و سپس استرالیا انجام خواهد شد.

محصول هوم‌پاد این شرکت در ماه ژوئن در جریان برگزاری نمایشگاه WWDC در شهر سن‌خوزه معرفی شد و پس از آن اپل قول شروع عرضه‌ی آن در ماه دسامبر در کشورهای یاد شده را داد.

به نظر می‌رسد وقوع همچین تأخیری به آن دلیل است که شرکت در نظر دارد دستار صوتی خودش (Siri) را تا قبل از عرضه به طور قابل توجهی به چالش بکشد. می‌توان گفت که سیری (Siri) تنهاترین و یا حتی اصلی‌ترین راه برای کنترل و استفاده از هوم‌پاد (HomePad) است. با در نظر داشتن این که Siri هنوز هم نمی‌تواند به طور کامل دستورات کاربران را در بعضی اوقات تشخیص دهد، حتی در زمانی که به شکل معمولی بر روی آیفون‌های این شرکت مورد استفاده قرار می گیرد، می‌توان تصور کرد که وجود یک همچین واحد ناقصی در محصول نهایی اپل به چه مقدار بد و دور از انتظار خواهد بود، اگر که بر روی هوم‌پاد هم رفتار مشابه‌ای داشته باشد.

این احتمال وجود دارد که اپل در نظر دارد تا مدت زمان موجود در خلأ تعطیلات اخیر را صرف فراهم ساختن مسائلی کند که هنوز هم در خانه‌های بسیاری از مردم آماده نیست.

 

نظر شما درباره‌ی هوشمند سازی خانه‌ها از طریق این‌گونه محصولات چیست؟

GSMArena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Peiman
  ترنج لاگژری  1  0

  عجیبه که اپل تقریبا از همه زودتر دستیار هوشمند رو به گوشیاش اضافه کرد اما بقیه دستیار ها عملکرد بهتری دارند

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 9,974 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,698 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,185 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 4,677 ترنج
 7. 7# =V= - 4,190 ترنج
 8. 8# Mortazavi - 4,172 ترنج
 9. 9# m.b - 3,944 ترنج
 10. 10# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
کانال تلگرام ترنجی