20 + نوزده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

در بروزرسانی جدید بازی (DotA 2 (The Dueling Fates دو قهرمان جدید معرفی شد

بهنام خدابخشی

نوشته

3 سال قبل | یک دیدگاه | اخبار ، ترنجی ، سرگرمی و بازی ، مطالب ترنجی

بازی‌هایی که بسیاری از کاربران برای مدت طولانی بازی می‌کنند که اغلب از آن‌ها با عنوان بازی‌های سریالی یاد می‌شود، مانند League of Legends و DotA 2 در نهایت به آرامی خسته کننده می‌شوند و کاربران دیگر اشتیاقی به ادامه‌ی بازی ندارند، زیرا پس از مدتی بازیکنان به شخصیت‌ها، نقشه‌ها وتوانایی‌های هریک از شخصیت‌های بازی پی می‌برند و به همین دلیل است که توسعه دهندگان این بازی‌ها معمولا نقشه‌ها، Modeها و قهرمانان جدیدی تقریبا هر روز معرفی می‌کنند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اکنون اگر احساس کرده‌اید که بازی DotA 2 نیز برای شما کمی خسته کننده شده است، اصلا نگران نباشید. کمپانی Valve اخیرا اعلام کرده است که آخرین بروزرسانی بازی “The Dueling Fates” هم اکنون در حال انتشار است. در این بروزرسانی جدید برای DotA 2 یک سری تغییرات برای این بازی پرطرفدار اعمال شده است ولی همگی به خوبی می‌دانیم مهم‌ترین ویژگی این پچ مخصوص بروزرسانی معرفی دو قهرمان جدید با عناوین Dark Willow و Pangolier می‌باشد.

برطبق گفته‌های Valve:

Pangolier می‌تواند در لحظه متوجه خطرشده و تمامی جنبش‌های دشمن را تخریب کند و خود را به میان آشفتگی و جنگ بیندازد. این قهرمان همیشه آماده است تا با شمشیر بی‌نظیر خود به نبرد بپردازد.

همانطور در خصوص Dark Willow گفت:

اندکی تغییر در موقعیت سایه‌ها موجب می‌شود که تمامی دشمنان توسط Dark Willow شناسایی شوند، زیرا این قهرمان در جستجوی پیروزی می‌باشد و جنبش‌های دشمنان را با حیله‌گری تمام زیر نظر داشته و کنترل می‌نماید. قبل از اعمال هرگونه حقه و جادو توسط نیروهای دشمن به طورکامل تمامی راه‌های نفوذ آنان را تشخیص داده و به سرعت دشمن را بر جای خود می‌نشاند.

همانطور که پیش‌تر گفتیم، این پچ بروزرسانی علاوه بر افزودن قهرمانان جدید به بازی شامل تغییرات دیگری نیز می‌باشد. این پچ همچنین دارای بخش معرفی فصل‌های رتبه‌بندی شده جدید MMR و یک Mode جدید نیز می‌باشد و براساس اعلام شرکت Valve احتمالا سیستم Battle Pass نیز دوباره به بازی افزوده شده است و قابل پردازش می‌باشد.

 

دیدگاه شما در خصوص بروزرسانی این بازی محبوب چیست؟

ubergizmo

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  Sajadsajad.emo
  ترنج لاگژری

  حیف که دیگه دوره بازی کردن ما گذشته. یادش بخیر…

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,744 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,853 ترنج
 3. 3# m.b - 12,525 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,653 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,236 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,428 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,837 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,564 ترنج
کانال تلگرام ترنجی